Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia Veloce, pohon všetkých kolies Q4 a až 280 koní pre väčšiu dynamickosť

V roku 2016 parížskom autosalóne debutuje Alfa Romeo Giulia Veloce: umiestnený pod, Quadrifoglio 'verziu, je to športový sedan, ktorý vyniká pridaním s pohonom všetkých kolies Q4. To bude k dispozícii s dvoma motormi, nafta alebo benzín 210 hp 280 hp.

Návrat, Veloce 'Alfa Romeo, už tak historická označenie v rámci značky Biscione siahajúcu až ničím menším než 1956, pričom prvé Giulietta. Veloce Alfa Romeo Giulia Je to premiéry na autosalóne v Paríži 2016 ako medziprodukt športovú verziu, a robí tak s radom unikátnych noviniek, ktoré dávajú veľa význam tohto modelu.

Veloce Alfa Giulia Bude pod Giulia Quadrifoglio, ktorá zostane horný koniec s 510 koní a špecifickými vlastnosťami. Napriek tomu sa pozerať na Giulia Veloce ako športový sedan "bez kofeínu": Táto správa označuje model debutový AWD Q4.

AWD Q4 zvýšenie hmotnosti ďalších 60 kg s ohľadom na zvyšnej časti rozsahu Alfa Giulia, ale poskytuje jasné dynamické výhodu, pretože je schopný preniesť motor variabilne krútiaceho momentu medzi dvoma hriadeľmi, podľa potreby a podmienky priľnavosť. Za normálnych podmienok funguje ako pohonom zadných kolies, Je schopný odvodiť až 60% výkonu na prednej strane v reálnom čase.

To nie je jediná novinka, ktorá začleňuje Giulia Veloce, ako to bude ponúkaný s dvoma motormi doteraz nepublikované. Najvýkonnejší je nový 2.0 MultiAir Turbo štyri valce, čím sa získa 280 hp pri 5,250 otáčkach za minútu a maximálny krútiaci moment 400 Nm pri 2250 otáčkach za minútu. K dispozícii bude voľba diesel, je 2.2 MultiJet dosiahne 210 hp pri 3500 otáčkach za minútu a s vysokým krútiacim momentom 1750 Nm 470 Nm.

Oba motory sú vyrobené výhradne z hliníka, a ponúka niektoré veľmi zaujímavé funkcie s vyváženým spotrebe: len oni budú kombinované s novými Osemstupňová automatická prevodovka. Alfa Giulia Veloce sa vyznačujú viac športové exteriéru, vrátane konkrétneho predného nárazníka, zadný difúzor a dvojitými výfuky.

Modrá farba Misano bude špecifický pre toto vydanie, a zliatinové kolesá 19 palcov prípadne sú ponúkané. vo svojom interiér športové sedadlá čalúnené kožené čierne, hliníkové obloženie a priľnavosť na volante sú začlenené. jeho zariadenie Kompletný s dual zóny ovládanie klimatizácie, voliča Alfa DNA, tempomat, početné elektronických jazdných pomôcok a multimediálny počítač s 6,5 palcovým displejom.

Prezentácia Alfa Romeo Giulia, návrat vo veľkom štýle