DS

DS4 DS4 Crossback a 2016, prvý a obnova vo francúzskej značky

Nič, máme nový francúzsky model. Z poistného značky všetkých, DS, stačí vyrobený úradník, aká bude jeho prvý výrobný SUV Crossback DS4. Trvá svoju obnovenú vzhľad DS4, ktorý bol predložený v čase.

Pravdou je, že sme predtým videli a vďaka úniku z Českej republiky. Ale teraz sú oficiálne a DS predložila im naraz. Prvý z nich je obnovená DS4 2016, ktorý debutuje novú filozofiu dizajnu značky a druhý, DS4 Crossback To predstavuje prvý model SUV značky. Dve dôležité udalosti, ktoré budeme vidieť prirodzený na 2015 autosalóne vo Frankfurte.

DS4 2016 predstavuje novú tvár, hoci jeho štýl zostane nezmenený

Vždy DS je známy pre jeho modely dať iný pohľad na to, čo môžeme vidieť v iných značiek. Aj keď je pravda, že DS4 sa vždy Citroen C4, ako východiskový bod, ale pretože obe spoločnosti vystúpil v minulom roku, sme svedkami toho, ako sa to vyberá svoju vlastnou cestou v dizajne.

Tentokrát je zrejmé novej filozofie dizajnu DS, DS s názvom Wings a už je vidieť vo svojich ďalších dvoch modelov DS3 a DS5. To je zrejmé tým, že ukazuje jemnejšie, s väčším počtom prvkov a predné detaily chrómovanými. Ako nové svetlomety s LED technológiou sme videli v iných značkových výrobkov, ktoré sú súčasťou. Beyond, že dizajn nového DS4 nie je tak výrazne líšia.

Nie je ani dovnútra, kde áno prijíma značný technologický pokrok. Toto je možno najviac zlepšený prémia kompaktný aspekt francúzsky pôvod. Inovatívne riešenia boli zavedené, okrem vyššie uvedených LED lampy. príkladom je DS Connect Box so siedmimi palcovým dotykovým displejom, bezkľúčový vstup a východiskom, sedadlá s masážnou funkciou a zadné parkovacie kamerou. Riešenie, ktoré zlepšujú život na palube a pohodlie všetkých cestujúcich.

Interiér bude aj naďalej zobrazovať kvalitu a noblesu, a navyše pridať ďalšie technológie

Čo sa týka motorov nie je žiadne prehnané vývoj. Kompletný sortiment bol zachovaný, ale vyšší výkon a účinnosť všetkých motorov. Tri bloky nafta a benzín toľko Tvorí mechanického napätia. Rozsah diesel začína na 120 hp BlueHDi 120, možno až do 180 koní BlueHDi 180, ktoré budú vždy spojená s automatickým EAT6. Vo všetkých prípadoch tvorí technológii S motorom&S, ktorá umožňuje zníženie spotreby paliva a emisií.

Ak budeme hovoriť o dodávky benzínu je pestrejšia, nájsť v tomto aspekte najvýkonnejší jednotkou všetky zastúpené THP 210 kW. Tým sa zvýšila svoju silu v pomere k aktuálnej jednotke, dosahuje 285 Nm a vždy spojené s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou. Znovu účinnosť a úspory je maximum, pretože napriek tomu, že má vysoký výkon, ktorý DS4 THP 210 je v súlade so schváleným výdavkami 5,9 litra na 100 kilometrov.

DS4 Crossback

Ako sme už povedali francúzsky kompaktný dorazil v sprievode prvej SUV značky, DS4 Crossback. Pravdou je, že to trvá jeden z nových DS4 a zvyšuje to, aby sa vošli na vyššiu pozíciu jazdy. Stávkovanie stratégiu mnohými výrobcami a to určite pomôže francúzska značka dostane predal určitý počet jednotiek.

DS4 Crossback bude prvý SUV francúzskej značky, ale iste ešte príde

Navonok sa líšia len málo, ak vôbec niečo. Predné dizajn je rovnaký, s konceptom DS krídlami znova. LED optika sú tiež prítomné, a najreprezentatívnejšie zmeny prichádzajú vo výraznom podbehov kolies, s ochrannými z čierneho plastu a chrómované tyče na streche, ktoré vyzdvihujú SUV charakter modelu. Beyond, že dizajn je presne ako jeho kompaktný brat.

To isté sa to stane do interiéru, kde zbiera Rovnaký atmosféru kvality a kultivovanosti, ktoré by mali preukázať všetky DS. Táto technológia je rovnaká ako DS4, vrátane vývoja už skôr spomenul. Vývoj bude slúžiť k udržaniu oboch modelov aktualizované štandardy, ktoré vidíme v tomto segmente.

Na mechanickú stránku DS zvolila Crossback nemá rovnaké varianty ako jeho tradičné brat. Aj keď má rovnaké účinné technológie a úspory, SUV je k dispozícii iba u menej výkonných variantov rozsahu, chýba úplne TTP 210. Avšak rozsah, bude obsahovať tri naftu a dve čerpacie blok.

LED svetlomety sú nepovinné, ale bude indikátorom zahŕňajúce technológie a nové DS4 DS4 Crossback

Hoci sme už známe, DS4 DS4 2016 a zrenovovaný Crossback mať možnosť vidieť prvýkrát na frankfurtskom autosalóne, ktorý otvorí svoje brány 17. septembra. Tam bude zaberať čestné miesto na stánku francúzskej značky, najmä SUV, ako je nový flotily, prvý francúzskej značky.