Audi

Cup autonomní jízda Audi se snaží mladé talenty

Audi zahajuje nové vydání poháru autonomního řízení za účasti osmi týmy z německé univerzity specializující se na různých odvětvích strojírenství prototypy bojovat s Q2 za cenu 10.000 eur studentů.

Cup autonomní jízdě Audi již osm prototypů autonomní Q2 vybaven high-tech stupnice

Audi, ponořený ve vývoji autonomního řízení, podporuje mladé talenty z německých univerzit s autonomní jízdní poháru se konalo od roku 2015.

Tato soutěž bude představovat reprodukční měřítku 1: 8, all-elektrický prototyp Audi Q2 vybaven ultrazvukovými senzory, 3D kamery, couvací kamery a grafické karty NVIDIA vysokoúčinné podvozku, prvky, které jsou v podstatě podobné těm z nového Audi A8, ale Na rozdíl od tohoto výrobního modelu, mají tyto komponenty byly vyvinuty samotnými studenty specializující se v oblasti robotiky, datové vědy, software architektury, umělé inteligence (AI) a cloud technologie byla použita základní funkce poskytované podle značky se čtyřmi kruhy.

Technicky tyto prototypy mají měřítko 3D nové a širokoúhlý přední kamera s detekčním rozsahem, který je schopen zachytit větší informace na stejné úrovni, jako je laserový skener nové Audi A8 a zároveň má zadní kameru, která nabízí přesnější manévry. 

Audi Q2 v poměru 1: 8 je elektrické. Bude to předchuť elektrifikované verzi v reálném modelu?

Tyto kamery jsou doplněny deseti ultrazvukových čidel rozmístěných po celém těle - pět přední tři za sebou a po jednom v každé příčně s detekčním rozsahem od dvou centimetrů až čtyři metry.

také vybavuje Senzor zrychlení přes devět os, který je zodpovědný za registraci směr změny a posílá informace do centrální reálném palubní počítač se čas vysokorychlostním procesor quad-core.

To vše mocný síť senzorů, kamer a řídicí logiky, ekvivalentní namontovat Audi produkčních modelů- Bude hodnocena v první fázi poháru autonomní jízdy Audi.

Tato akce se bude konat v Audi Forum mezi 15. a 17. listopadu

První test bude překvapení ačkoliv značka předpokládá, že musí projít pár testů uvíznutí, kříže bez kolizí a chovat v silničním provozu s ostatními vozidly při zachování bezpečné vzdálenosti se zvláštním důrazem na případné chodce v úmyslu přejít ulici nebo interpretovat semaforů.

Druhá fáze odpovídá prezentaci technický vývoj a třetí etapa je výzvou jak kreativně, jak je to možné ve kterém budou týmy používat umělou inteligenci, a to zejména s nejmenším počtem chyb. Univerzitní tým s nejvyšším počtem bodů získá 10.000 eur, běžec bude mít 5000 eur a třetí 1000 eur.

Ale ekonomická cena není nejdůležitější Cup Autonomní Audi Driving nový Q2 jako protagonista, ale možnost, že značka nabízí, aby se stal součástí značky v mezinárodním programu stáže dvanáct měsíců v různých oblastech.

Audi A8 2018: jeho nový high-tech maloobchodní