brod

Ford Mustang nejokázalejší SEMA 2017

Ze všech Ford Mustang, které byly prezentovány na vydání SEMA Show 2017, jedná se o nejlepší a nejokázalejší událostí v Las Vegas, v roce, kdy premiér nový Ford Mustang 2018.

Ford Performance budka na SEMA 2017.

2017 vydání SEMA Show zavře své brány po několika dnech velkolepých akcí, prezentací a výstav. Ve kterých jsme byli svědky Četné kopie pony-vozu Ford, jeden z klasických kousků tímto jmenováním. To je rokem zahájení nového Ford Mustang 2018 Ford Performance tak, sportovní divize značky, byl bezpochyby jednou z hvězd SEMA 2017.

Až 7 různé verze Mustangu Ford zadala několik specialistů, ti, kteří vlastní jednotky vstoupily do zcela nové produkty katalog Ford Performance nebo soukromých dílen.

Jedná se o nejvýraznější příklady Mustang, které vidíme v těchto dnech v Convention Center v Las Vegas, mezi nimiž bychom poukázat na některé klasické příklady. Autentická díla automobilového řemeslné Oni soupeřit s nejmodernější a úžasné výstroje a přípravky na současné generace poníka.

Shelby 1000 Shelby American.

Shelby 1000 Track Car

Jedním z překvapení akce byla prezentace nového Shelby 1000 Shelby American Car Track. Společnost založil Carroll Shelby objeveny název nepoužívá kdekoli před několika lety a konečně debutuje v šesté generace Mustangu.

Jedná se o První práce prezentovány na nové Mustang Shelby 2018, Ačkoli tato sada je k dispozici i pro jiné verze modelu, například v roce 2015 Mustang Shelby GT500 nebo páté generace. Změny jsou velmi hluboké, má Alluminator block V8 5,2 litru s novým 4,5-litrový Whipple kompresoru, který zvyšuje výnos až 1,013 hp (1000 koní) rack-level a to všechno znovu nalézt. Vzhledem k tomu, os k pozastavení a Brembo jsou zcela nové.

Tato verze, z důvodů emisí, Není homologable, takže je předmětem k použití v obvodu. Pouze 50 jednotek bude vyrábět ročně za cenu ve výši $ 169.995, bez auta.

Vyvíjel mezi Fordem a RTR.

Ford Mustang RTR 2018

Jedním z nejvíce diskrétních prezentací Mustang je také jedním z nejvíce atraktivní a originální, RTR. Nový Mustang RTR 2018 není koncept vozu, protože to má prvky, které budou k dispozici v katalogu Ford Performance a trenér sám.

Tento workshop vedený pilotem Vaughn Gittin Jr., Jedná se o skutečný specialista na model, který byl ponechán na vědomí v modelu prezentovány na SEMA 2017. To má velmi blízký obraz na standardním modelu, s novými multirradio pneumatik, lepidel a přívody vzduchu na kapotě. Stejně jako diskrétní zadní spoiler a především novým kompresorem kit pro Ford a Roush výkon, takže Mustang GT zvyšuje svůj výkon na 710 hp (700 k).

To se bude prodávat ve 3 variantách, Spec Spec od 1 do 3,, druhý je ten, který má novou sadu Roush Performance Ford a budou k dispozici pouze pro V8 verzi Mustang.

Vyrobeno na základě licence od společnosti Ford a Shelby.

Revology Mustang Shelby GT500 1967

Ačkoliv se zdá, obnovenou modelu, faktem je, že se jedná o zcela nový problém. Revology odhalen na SEMA jeho nový Shelby GT500, model pokračování vyrobeny z nuly Revology, včetně podvozku, ale na základě licence od Ford a Shelby American vlastní.

podle $ 219.000 Můžete vydat novou Shelby GT500 1967, ačkoli obdařen rámem a mnohem více moderních motorů, plus silná, protože Revology připojí V8 Ford připravil Roush dodává 608 CV (600 k) a 644 Nm točivého momentu, namontovaný na rámu současné technologie. Takže zavěšení, brzdy a řízení mají aktuální dotek.

Revology také repliku Shelby GT350, který je k dispozici $ 187.500 s vývojem Coyote V8 5,0 litru a 450 hp.

Prostě vynikající.

2018 Mustang Tucci Tuningová

Mustang prezentuje dílnu Tucci Hot Rods Je to prostě vynikající. Jeho proměna dragster, protože jiný název nestojí, nový Mustang 2018 Byl to nejvýraznější nového modelu Ford.

Jeho tělo je k dispozici nové širší panely a vnitřek je právě závodění s typ bacquets Cobra sedadel a postrojů 6 bodů, ale nejvýraznější je jeho pozadí. zjišťujeme obrovský zadní spoiler a spodní difuzor radikál. To má dokonce padák.

Motor Mustang GT V8 byl zrekonstruován a nyní Bylo přeplňování. To je jeden z Mustangu, že Ford sám zadal svým stánku u 2017 SEMA.

Boss 302 Ironman.

Speedkore Boss 302 1970 Ford Mustang

Winsconsin workshop prezentovány na SEMA 2017, kterou si sám Robert Downey Jr., herec, který instruuje Ironman na velké obrazovce. Jako obvykle v pracích workshopu, model věrně respektovány proporce a originální design, třebaže toto těleso je zcela nový. To byl nahrazen panel panel s novými provedených v uhlíkových vláken.

Přes jeho vzhled téměř standardem, faktem je, že tento Mustang Boss 302 1970 je prakticky nová, protože má novou přední pomocný rám hliníkový blok Ford Aluminator V8 výkon 5,0 litru s kompresorem Roush výkon a režimy obnovena odpružení a brzdy. Kromě přepracované interiéru speciálně pro tuto speciální jednorázových.

Výsledkem je tak velkolepý, že tato práce získala jednu z ocenění "The Best of Show" soutěž. Můžete sledovat všechny novinky ze SEMA Show 2017 od naší speciální pokrytí události v Las Vegas.