Volkswagen

Tak by Volkswagen Polo R, který je již představující značku

Nové zprávy naznačují, že Volkswagen je nejen s ohledem na zahájení nové Polo R, ale už má první prototypy této verzi pomocí motoru 2,0 litru a 300 koní Golf R.

Rekreace nového Volkswagen Polo R X-Tomi.

Zpráva z Autocar s odvoláním na zdroje z německé firmy sama říká, že Volkswagen již učinila Některé prototypy nové posouzení Polo R motivem. I když to neznamená, že se dostaneme vidět na trh tuto novou generaci nejvýkonnějšího a radikální verze německého modelu subcompact.

Podle zprávy, značka pretendría rozšířit modelovou rodinu R, nicméně, Polo R je alternativa, která je firma není tak jasné, k nedávno zahájené modelem nové generace, byl by to verze s vyšší cenou a poměrně složité polohování v aktuálním katalogu značky.

2017 Nová generace Polo byla představena loni v červnu a roztrhal svůj výrobní závod v provincii Navarra letos v létě. Šestá generace Polo nejen přišel naloženo s novou, ale ve vztahu k Volkswagen Golf, než kdy jindy, takže podle téže zprávy, nové Polo R použít stejný 4 válců 2,0 litru Golf R, s ne méně než 300 koní.

Volkswagen Polo R WRC 2015.

GTI Polo páté generace měla 1,8 litru motor 192 k, zatímco R Polo omezená výroba měl 220 hp. Současná šesté generace Polo GTI má blokové přeplňovaný 2,0 litru, který poskytuje 200 hp tak, Teoretický výtěžek Polo R by měla být nad 230-240 CV. Motor zaměstnání 300 hp Golf R nezdá věrohodný, i když by to bylo nerozumné myslet poněkud rozředěné vývoji tohoto motoru s výkonem okolo 250 koní.

Polo R měl Cítím před několika lety kvůli účasti značky v šampionátu WRC, Nicméně, dnes jejich přítomnost na konci nemohlo být odůvodněno, zejména s ohledem na vysokou cenu modelu. Podle Autocar, že problém je na stole ředitelů německou marku právě teď.

Pokud budeme dále předpokládat, že jak říkají pověsti, tyto nové Polo R prototypy mají stejné mechanické specifikace R verze Golfu jsme najít model, který jeho menší velikosti by mohl mít vyšší výkon, což znamená větší konkurenci pro kompaktní model, který se již zabývá SEAT León Cupra verzi.

foto: Render X-Tomi design