Volkswagen

Zkontrolujte, zda je váš Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen je ovlivněn dieselgate

Nakonec většina komerčních značek koncernu Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a Volkswagen zahájily konkrétní stránky ve španělštině, kde si můžete zkontrolovat, že vozidla jsou ovlivněny případě dieselgate. Značka vás brzy kontaktovat.

Všichni výrobci zahájili konkrétní postižených oblastí, aby informovala o případu

Vzhledem k tomu, před dvěma týdny přeskočil pohoršení nad zápasů Volkswagen dieselové motory EU5 189 EA, největší obavy ze všeho pochází z klientů, kteří napadlo, jestli jejich vůz byl zasažen nebo ne. Dnes všechny značky postiženým, Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen mají k dispozici zúčastněným stranám telefon a internetové stránky, aby podal zprávu o tom, co vozy vybavené motory sváru.

značky Volkswagen, Audi, SEAT a Škoda vydali kontaktu do telefonu, 900180361, které mohou zákazníci volat a informovat o tom, zda vaše auto vstoupí do seznamu obětí. Kromě toho první tři také umožňují on-line kontrolu ve třech specifických místech, ve kterých stačí mít po ruce číslo podvozku vozu zjistit, zda není zapojen:

  • Podívejte se, zda je ovlivněna vaše Volkswagen
  • Podívejte se, zda je ovlivněna vaše Audi
  • Podívejte se, zda je ovlivněna vaše SEAT

Moje auto je ovlivněna tím, co teď?

Existují dvě možnosti, že naše auto má nebo nemá nadupaným-up motoru 189 EA. Pokud bez úspěchu, můžete přestat číst. Pokud ano, první věc, kterou musíte udělat, je zůstat v klidu. Nyní je zbytečné začít s zaklení nebo právní kroky, více než nic, protože Volkswagen Group neoznámil, co oprav očekává, že použijí Motory se jedná.

Číslo podvozku je 17 písmen a číslic. S ním budeme vědět, jestli jsme nebo není ovlivněna

Existuje několik možných řešení, ale jak nejzkušenějších hlasů diskutovaných v takových případech, Korekce zahrnuje změnu softwaru či přeprogramování vozu ústředny, že po tom všem, je ten, který řídí motor, který spotřebuje a co znesvěcuje.

Pokud ano, a není-li Volkswagen králík z klobouku se odstraní, Provoz by mělo za následek ztrátu výkonu a zvýšené spotřeby. To znamená vážný problém pro ty zasažený mimo zřejmé, av tom případě by náš vůz ztrácet zbytkovou hodnotu, tedy hodnotu ztratit prodeje ve druhém trhu ruky.

Z tohoto důvodu, a skutečnost, ovlivňují přírodní podmínky vozu v době nákupu, Všichni uživatelé by měli mít nárok na odškodnění. Částka je to velmi náhodné, a nechtějí dát údaje k zmást uživatele, případně nebo Volkswagen nebo Audi a SEAT, Škoda a vědí, jak tento problém vyřešit. Alespoň pro tuto chvíli.

Volkswagen skandál, otázky a odpovědi podvod

Opakujeme, že to nejlepší, co pro tuto chvíli je, aby zůstali v klidu. samozřejmě Můžete pokračovat v jízdě s auty, zda jsou ovlivněny, nebo ne, protože je to naprosto bezpečné vedení. Později, v závislosti na pokroku v přezkoumání procesu volání vědět, jaké to bude uspořádání.

Konečně, mnoho spotřebitelských organizací již zahájily náborové kampaně pro spotřebitele postižených Volkswagen skandál. Jak jsme včera řekl, že oběti jsou 683,682 vozidel. Není to špatný způsob, jak se vypořádat s případnou náhradu škody, ale měli byste vědět, že tyto organizace účtovat za své služby. Takže stačí připojit se k řešení jednou známých značek.