Volkswagen

Volkswagen Polo GTI 2018: nejsportovnější varianta přichází s 200 hp

Nová generace Volkswagen Polo je realitou. Spolu se základním modelem Volkswagen představila nejsportovnější a výkonu na základě volby, které budou k dispozici v kompaktním rozsahu. Nový Volkswagen Polo GTI 2018 bude poháněn 200 hp 2.0 TSI. To může být v kombinaci s manuální nebo automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG. Dorazit v průběhu letošního roku.

Volkswagen Polo GTI 2018 - později

Vypadá to, že nové generace Volkswagen Polo GTI.

Nová generace Volkswagen Polo byl odhalen na akci pořádané značky v Berlíně (Německo). Model s designem vyvinuly, roste co do velikosti a získat širokou škálu technologických systémů, které zajistí zkušenosti pohodlnější a bezpečnou jízdu. Jednou z hlavních změn, které přijímá nové Polo je MQB platforma A0, který už byl propuštěn SEAT Ibiza.

Zatímco Volkswagen nebylo nic o tom během jeho coming-out řekl, zdá se, že Nová generace Polo se rozloučit s tělem třídveřové. Je to něco, co jsme již diskutovali v předchozích článcích a ratifikuje skutečnost, že do dnešního dne nebyla pozorována žádný prototyp nebo pre-produkční model s tímto typem těla.

Fotografie 1 - Fotografie Volkswagen Polo 2017 RozsahFoto 2 - Fotografie Volkswagen Polo 2017 RozsahFoto 3 - Fotografie Volkswagen Polo 2017 RozsahFoto 4 - Fotografie Volkswagen Polo 2017 Rozsah

Photo 2017 Rozsah Volkswagen Polo

Šestá generace Volkswagen Polo nabízí výkonné a sportovnější vzhled svěží, dynamický. délka se zvýší na 4053 mm,, něco, co nám umožňuje nabídnout více dynamické proporce se výrazně protáhlým siluetu. Uvnitř navíc k přijímání více prostorné a komfortní interiér, materiály a povrchové úpravy zahrnují více péče s maximální konektivitou a technologií. To bude představovat přístrojové digitální Volkswagen 100% a nejnovější generace infotainment systém spojený s Obrazovka až 8 palců.

Volkswagen Polo GTI 2018 - Vnitřní

Uvnitř nový Volkswagen Polo GTI 2018.

Maximální exponent sportu a sociální dávky budou k dispozici v nové rodině bude Volkswagen Polo GTI Polo 2018. Nová generace verze GTI echo všechny novinky uvedeno výše, to je to, co musíme přidat estetickou ochucená pikantním a mechanismus, který zaručí výkon nejzajímavější. ale, Co se odlišit novou základní verzi Polo GTI? Stačí se podívat na fotky doprovázejících tento článek.

Podvozek Sport Select „představuje snížení výšky 15 mm. V přední části najdeme několik charakteristických detailů ruka body kit jako individuální nárazník s integrovaným spoilerem a mlhovými světly jako standard. To vychovává svou příslušnou GTI odznak s červeným profily mřížky a sání vzduchu mřížkami s typ voštinové konstrukce.

Vezmeme-li se podívat na váš profil, z lehké slitiny z lehkých 17 palců Série chodníky nám umožňují sledovat brzdové třmeny červená větší a širší boční sukně. Zakončení našeho turné v zahraničí, v zadní části, střešní spoiler, difuzor integrovaný do nárazníku, LED světlomety, se symbolem GTI a má koncovky rychle pochopit naši pozornost.

Volkswagen Polo GTI 2018 - Přední

Nový Volkswagen Polo GTI je poháněn 200 hp 2.0 TSI.

Ponecháme-li stranou ven a zaměřit se na vnitřku, specifická zařízení Volkswagen Polo GTI 2018 bude připomínat za všech okolností, jakou verzi jsme. Je vybaven sportovními sedadly s čalounění „Clark“ GTI vybavení, sportovní kožený volant, červené ozdobné lišty a knoflík řadicí GTI.

A co mechanické části? Podíváme-li se pod kapotu, najdeme 2,0 l TSI s 200 hp (147 kW). Ve srovnání s předchozím modelem, tam je nárůst výkonu o 8 CV. Nové Polo GTI budou kombinovány s manuální převodovka šestistupňová nebo Automatická dvouspojková DSGa sedm vztahy.

Nová generace Polo a Polo GTI bude přítomen na Frankfurt Motor Show 2017 oslaví v září. Krátce poté, co ho zasáhl prodejců. Jeho výroba bude probíhat v továrně, která má Volkswagen v Navaře (Španělsko).

Volkswagen Polo 2018: všechny podrobnosti o nové řady Polo