Volkswagen

Volkswagen Golf GTE 2017: plug-in hybrid je aktualizován

Kromě nového Golf GTI a jeho sportovní verze, německá firma obnovila svou ekologickou esteticky sportovního modelu AWG sadou obou vnějších i vnitřních změn čelí druhou část svého hospodářského cyklu.

Obnova v Golf Range Volkswagen Nemůžeš odejít jeden kámen na kameni, což je důvod, proč kromě základní verze a GTI, hybridní varianta rozsahu nemohl být předstižen, a také přijmout některé kosmetické změny zcela inovovat celý katalog Golf podpisu Wolfsburg.

Zaměřuje se především na estetiku, nový GTE 2017, stejně jako jeho kolegové nabude Nová vnější provedení představovat přední profil plug modrého elektrického možnost.

A jak můžeme vidět na obrázcích, model přijímá změny ve vašem těle představovat svůj nový nárazník s LED pro denní svícení integrovány jako celek C nové přední světlomety což opět využít modrými pruhy, které dávají kontinuitu na přední masce s akronymem GTE.

Pokračování v jejich obraně a prostřednictvím specifických pneumatik pro toto vydání jsme narazil na Nové LED světlomety a zadní nárazník nový zákon s difuzorem ostřejší a agresivnější estetickou úpravou v režimu A dual výfuk na levé straně.

Uvnitř, stejně jako jeho bratr GTI, najdeme Připomínající sportovní interiér ale agrese obsažené v pohodlí prospěch ve vaší jízdy; To je důvod, proč jsou všechny prvky sdílí s výše uvedenou verzi s výjimkou Podrobnosti o vyvážení, čalounictví a švy Nyní se stal na tebe charakteristické modré tón z jedné z nejzelenějších Německý rozsahu.

Mělo by být zmíněno, kromě svých Digitální přístroje v modrém tónu multimediální systém s 9,2-palcový dotykový displej a zábavní systém Volkswagen Digital Cockpit Nyní s větší výtečnosti v tomto reestyling.

Stejně jako pro mechaniky, se zdá, že Volkswagen se rozhodl pro inalterar jeho plug-in hybrid složený z mechaniky motoru 1,4 TSI 150 k poháněn benzínu a další 102 hp elektromotor energie, druhý s rozsahem 50 km sólo s jeho 5 jízdních režimech "E-MODE", "GTE-Mode", "Hold baterie", "Baterie Charge" a "Hybrid Auto".