testy automobilů

2017 Opel Mokka X testy, inteligentní rovnováha

Testovali jsme nový Opel Mokka X, jeden z hlavních hráčů v segmentu městských crossoverů. Rovnováha ve všech aspektech z něj dělá jeden z nejzajímavějších modelů ve své kategorii Nenechte si ujít naše video!.

Pokud existuje segment, který je na vzestupu v Evropě městské crossovery a jeden z největších exponentů v této kategorii je Opel Mokka. Německý model byl zahájen v roce 2012 a od té doby bylo prodáno více než 600.000 jednotek po celém světě. Taková byla jeho úspěch, že GM rostlin v Incheon (Jižní Korea) nemohl vyrovnat a od roku 2014 také vyráběny v továrně v Figueruelas (Zaragoza), kde 160,000 jednotek již opustili.

Poté, co dosáhl Ekvádor svého obchodního života, Mokka získala významnou aktualizaci jsme mohli vidět z první ruky ve své prezentaci. Užijte si řadu kosmetické úpravy na vnější a vnitřní straně, on získal více zařízení a jeho rozsah byl rozšířen s novým benzínovým motorem. Změny mají i své jméno a stal se Opel Mokka X.

závislost pojmenovat X dočkáme více todocaminos německé značce zdůraznit crossover povahu těchto modelů Mokka, že jako první uvolnění tohoto rozlišovacího znaku. Dalším na seznamu bude budoucnost SUV Opel Opel Grandland Crossland X a X, které dorazí v příštím roce jako součást 7 modelů, které Opel představí v roce 2017 rok.

X příjmení zdůrazňuje crossover charakter německého vzoru

Zvýšená kvalita a silná osobnost

Navenek nový Mokka X 2017 se liší od jeho předchůdce rychle. Mřížka chladiče a nárazník má novou konstrukci, která poskytují více robustní image. Také Nové přední světlomety, které mohou být vedl s adaptivní světlomety (AFL Plus LED), Piloti také premiéru technologii LED. Škála barev karoserie byla rozšířena o nové barvy rubínově červená a oranžová Amber.

Uvnitř změny jsou ještě patrnější. Palubní deska je zcela odlišná a vykazuje mnohem více moderní, rafinovaný a elegantní design. Pocit kvality je vysoká, nejlépe v segmentu. Přesné úpravy, materiály s dobrou dotek a příjemné používat ovládací prvky jsou vítány.

Multimediální systém IntelliLink To patří k poslední generaci a samozřejmě zahrnuje služby Opel OnStar a 4G hotspot Wi-Fi. Zvládá s dotykovým displejem, který funguje správně. Kvalita obrazu je dobrá, i když slunce svítí přímo na obrazovce je vidět příliš mnoho odrazů. To také změnila palubní desku, která vyzdvihuje nový multifunkční displej mnohem více proudu a může být v barvě.

Mokka nejjasnější X nabízí inteligentní adaptivní světlomety AFL LED Plus 30% než halogenové světlomety

Restyling z Mokka také sloužil ke zlepšení Opel Eye. Tento systém využívá přední fotoaparát na přední sklo, nyní s vyšším rozlišením, který umožňuje přepínání mezi dlouhými a krátkými světly, slouží asistenta rozpoznávání dopravních značek nebo aktivní čelní kolize upozornění.

Novinkou jsou ergonomická sedadla s AGR (punc významného německého sdružení lékařů a fyzioterapeutů), certifikace. Jsou velmi pohodlné a nabízejí řadu možností přizpůsobení zdůrazňující rozšiřitelnou základnu a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou.

Mokka X je největší kategorie s délkou 4,27 m. Díky tomu, že vnitřní pohodlí stojí za zmínku, a to zejména v přední části. Za dva dospělé až do 1,85 m na výšku i oni mají spoustu prostoru. Centrum zadní je určen pro příležitostné použití, ale má jiný design a je podstatně obtížnější, než na koncích.

Pro vnitřní kvality, Opel crossover patří k nejlepším v segmentu

Navzdory své velikosti, zavazadlový prostor není nijak zvlášť velké s 356 litrů. Prostor je velmi výhodné pro jejich pravidelnými tvary a dvojitým dnem je k dispozici, což maximalizuje objem nákladní pomineme-li proražení soupravu a integrovaný nosič jízdních kol FlexFix. Dělená zadní sedadla do 60/40 opravňuje rozšířit kapacitu pozoruhodných 1.372 litrů.

Tři velmi kompletní hotové

Opel Mokka X znázorněno tři upravené úrovně k dispozici: Selektivní Dokonalost a Color Edition. Z nejzákladnějších prvků, jako jsou střešní nosiče, přední mlhové světlomety, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, multifunkční kožený volant, přední a zadní elektrické ovládání oken, klimatizace, rádio IntelliLink 4.0 s barevným dotykovým displejem 7-palcová kola jsou k dispozici 17 palců slitiny.

Foto 1 - Fotografie Opel Mokka X 2017Foto 2 - Fotografie Opel Mokka X 2017Foto 3 - Fotografie Opel Mokka X 2017Foto 4 - Fotografie Opel Mokka X 2017

Opel Mokka Photos X 2017

Mechanická řada nových německých crossover se skládá z Dva zážehové motory, motorové nafty a LPG mechanické. Nalezeno 1,4 benzín Turbo 140 k, blok má také variantu, která může být poháněno LPG. nový benzínový motor 1,4 i, avšak s 156 hp, který je spojen výhradně s automatickou převodovkou a je přidán s pohonem všech kol.

A konečně je tu diesel 1,6 CDTI 136 hp který by se měl zaměřit větší objem prodejů, asi 40% z celkového počtu. Tato verze se vznětovým motorem To je dobrá volba protože má spoustu energie dodat správný výkon a spotřeba paliva je obsah. Během prezentace získal tento mechanický spotřebu kolem 5,5 - 6,0 litrů / 100 km.

Konektivita je jednou ze silných stránek v Mokka X

Místo řidiče je vysoká a má dobrou viditelnost ve všech směrech. Celkově Mokka je velmi příjemné řídit a ukazuje sebejistota. Suspenze má silnou vytárována což má za následek větší agilitu. Odečte trochu pohodlí, ale ne suchá ani skáče trochu více žádoucí.

Směr B-SUV Opel není příliš komunikativní, ale má úroveň pomoci úspěšné. Kromě toho, manuální šestirychlostní převodovka je velmi přesné a uspokojivé. Volitelně je automatická převodovka s měničem točivého momentu a stejný počet vztahů.

Některé verze mohou nést Systém inteligentní AWD, což zvyšuje univerzálnost německého vzoru. Tento systém přenáší sílu na přední nápravu za normálních podmínek, ale v případě, že je nedostatek přilnavosti může rozdělit dvojici až o 50% na každé ose. Mokka X obhajuje off-road tratě v jednoduché, ale To není adekvátní překonat velké překážky hladinami ani světlé výšky.

Trakční systém mokka X rozděluje síly mezi přední a zadní od 100: 0 do 50:50

Opel Mokka X je nyní k dispozici ve španělštině prodejců z 21,837 eur, ale Opel nabízí řadu slev, které omezují rychlost na 19,506 eur. Kromě toho, do konce roku je podpora, která umožňuje zisk jeden z nejlepších modelů v segmentu na 16,900 eur, což představuje poměr cena / produkt skutečně zajímavý vztah.

znalecké posudky

Líbilo se nám více

  • Velmi kompletní vybavení
  • povrchové úpravy kvalitní
  • interiér prostornost

Jsme rádi, alespoň

  • Ložná plocha něco vpravo
  • Pouze mechanické diesel k dispozici
  • Omezené možnosti offroad

Poznámka: 7.9