testy automobilů

Nissan Pulsar Test (III): Zobrazení a závěr

Poté, co viděl v detailu interiéru a exteriéru je čas začít motor a zkontrolujte, jaké to je nový kompaktní Nissan. Je čas jít dál a vyzkoušet takový road Nissan Pulsar chová se dvěma motory mají v současnosti k dispozici.

Podvozek nového Nissan Pulsar byl zdokonalen, aby vyhověly evropské průměrný zákazník tak na papíře prohlašuje, že má hladký a rafinované chování. Přední zavěšení je typu vzpěrou a zadní náprava má kompaktní torzní tyč.

Nová Pulsar je standardně vybaven manuální převodovkou šest vztahy, stejně jako mnoho jiných věcí, nám říká, že Nissan byl také laděny podle vkusu evropských řidičů poznamenat, že byl kladen zvláštní důraz na přesnost. I předem, že není čistý marketing, auto podobně, přináší to, co slibuje a je pohodlná.

Modrý cítit opravdu dobře

V současné době jsou k dispozici dva motory pro Pulsar lze ručně změnit pouze ve střednědobém horizontu DIG-T zážehový motor 1.2 budou moci vybrat Xtronic přenosu.

Nezávisle na verzi máte namontovanou, vyšle velmi pěkný měkký pocit. Jeho interiér je dobře odhlučněný, když jdete dolů z okna nebo otevřít dveře z klidu je si všiml, a od předních sedadlech se mohou těšit na bohatou zorného pole; škoda, že výška sedáku není nastavitelná, aby se cítit Agusto 100% by měl přednostní polohy, o něco nižší v jízdě.

Vodicí Notes začínající cestu

Tam je detail, který jsem našel tak příjemná jako neočekávané. Ukazuje se, Pulsar je navržen tak, aby bylo velmi pohodlné a efektivní, a to zejména s těmito malými posunutí motorů, ale nečekal, že dávat je to opravdu dobré, Našel jsem skvělou základnu vyvinout verzi s sportů mimo 190 hp, které mohou začlenit při spuštění pohledávky v příštím roce.

Obě verze vyjít rychlým tempem a má velké výkyvy těla, ale co nesnáší, pokud nesou vysokou míru jsou brzdy.

DIG-T 1,2 115 CV

Od roku 2000 ot./min Pulsar 1.2 DIG-T vytváří 115hp 190 Nm činí 0 do 100 km / h do 10,7 sekund a má průměrnou spotřebu 5 litrů na 100 km.

Tato verze obsahuje standardní systém Start / Stop a zahrnuje i další technologie, paliva včetně reverzibilní alternátor, kurzem optimalizované a nízkou viskozitou.

Jednalo se o první verzi, že bych mohl zkusit. V prvním úseku trasy, že značka si stanovili jsme udělali hodně železničního vozu a průměrná spotřeba pro 4`3L silnice byl docela přesný (4-5 a 5), ​​i když retenční záznamy měnit, když našel.

Máte-li zvýšit tempo a to zejména, pokud se dostanete do klikatých silnicích Spotřeba střílí 7 nebo dokonce 8`6L, přestože této spotřeby zpět do normálu, když nízké tempo. Jak se naše turné nezahrnoval velkou vzdálenost jsem zaznamenal spotřeba nejsou definitivní, která byla schválena připomínají mírně vyšší, pokud budete jezdit v nevhodné a „high“, pokud chcete maximální podmínky automobilů.

To, co mě zaujalo byla tato verze, že obecně, vývoj pochody jsou příliš dlouhé, s výjimkou druhého, který je poměrně silný. V asfaltu některé situace vyžadují nás na nižší rychlostní stupeň, dokonce i dva v nějaké předjíždění.

Nissan Pulsar prezentace: je čas na změnu auta

1.5 dCi 110 hp

Verze nafta odpovídá hnacího 1,5 dCi, která se vyvíjí 110 HP a jako benzinového motoru byl vyvinut podle Renault-Nissan.

1.5 dCi blok se v posledních letech značně vyvinuly pokaždé, když motor je účinnější a má rekordní optimizado.Su nejvíce zarážející výkon je jeho průměrná spotřeba 3,6 l / 100 km. To zrychluje z 0 na 100 za 11,5 sekundy a jeho maximální rychlost je 190 km / h.

Takže je motor 1.5dCi která vybavuje Nissan Pulsar

Na turné jsem mohl dělat, pokud jsem neměl optimální podmínky, 1,5 dCi zaznamenal 5 litrů Průměrná spotřeba vzrostla na 6`5L ve velmi klikatých části hledal nejlepší výkon vozidla. Obvykle nebude mít tak vysoké záznamy.

Vznětový motor líbila víc než benzin a čelí nákup bude pravděpodobně moje volba. To zrychluje z klidu snadno, zejména až o 60 km / h, ale když jsme na dálnici batole dCi lap up náklady, které však není překvapující vzhledem k tomu, jejich počty, chová se podle očekávání.

závěry

Segment C je velmi těžké, má zásobu, kde většina zákazníci mohou vybrat jak design, tak i cenou. Jakýkoliv špatný detail může vytvořit svůj konečný produkt, který se stal vynikající a stává se jen dobře, a něco, co žádný výrobce nemůže dovolit.

Nissan Pulsar se mi to líbilo na jeho vnitřní komfort, a to jak pro svou prostornost, což je opravdu velkorysý, za ticha na palubě odvedly dobrou práci zvukovou izolaci. Dovolit motory rozjíždění silně, ale jakmile jsme se chytit vysoké rychlosti stanou líní, ale to bude fungovat s verzí 190 hp brzy narazí na trh.

Nissan Pulsar v pohybu.

Vůz není rovnováha v zatáčkách zejména, ale ty jsou velmi těsné a dává pocit, že dokonale přenáší svou sílu na zem, i když podnik není nejvhodnější, protože výstupní křivky, nebo pokud jsou ve špatném stavu. Myslel jsem, že by to mohlo být dobrým základem pro montáž sportovní verzi.

Mám-li decantarme podle motorizace moje volba bude verze diesel. Tento motor není nutné být tak pozorní k otáček motoru manévrování dopředu, kde je požadována rychlost, například při předjíždění.

znalecké posudky

Líbilo se nám více

  • Prostor a interiér prostornost
  • hladkou jízdu

Jsme rádi, alespoň

  • Zpětné získávání prostředků motory
  • Místo řidiče příliš vysoká

Poznámka: 7.5