testy automobilů

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Některé značky mají určitý model, který v průběhu let staly nejbližší věc k symbolu a to je pro řady 3 BMW jako pro všechny jeho následovníky.

Series 3 byl vydán dne 2. května 1975, s tím jsou 5 generací, že toto (nejprodávanější BMW) model měl po celou svou historii.

Stávající 3 Series BMW také nazývaný E92 se vyrábí v několika karosářských: sedan, kupé a kabriolet má také sportovní verzi pokřtil M3 jednou naleznete zde.

Generace E92 narazí na trh v září 2006 a má zajímavé technologické pokroky, jak je popsáno níže, a to jak diesel i benzínové motory, kteří přijedou generovat výkon až 306cv, 420, pokud jste počítat sportovní verze M3.

Naše jednotka je vybavena 2-litrový benzínový motor s výkonem 170cv a opravdu kompletním vybavením chtějí vědět, aktualizovaná v roce 2011 3 Series?

Fotografie: Beatriz RG

test

Design exteriéru

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classicKaždý model z každé značky má své vlastní charakteristiky, svou identitu, které dělají to jedinečný, snadno rozpoznatelné a pokud se zaměříme na BMW řady 3 je opravdu snadné zapamatování letenek na obou stranách krytů doprovodného loga a vaše oči anděl v minulých generacích.

Na konci roku 2010 Series 3 utrpěl drobné kosmetické vylepšení, upgrady v zařízení a v některých verzích mechanických vylepšení, což je ještě atraktivnější.

Řada 3 linka je ostřejší, hladší dosažení řádek „sportovní“, protože přední a zadní převis byla zvýšena. Nárazník má novou konstrukci se dvěma vstupy vzduchu, které předmluva od středu do stran (viz detail).

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
Přední piloti Xenon série nyní patří světelné diody (LED) pro osvětlovací funkce denní pozice, navíc zadní světla má více do červena.

Naše jednotka vybavena koly 19 „(viz seznam), které posiluje sportovní vzhled vozu, ale daleko od konce (tato verze je jasně ne) později Povím vám, jak tento model hrdě obhajuje pohybu.

Zde si můžete prohlédnout vnější osvětlení při setmění. Uvnitř převážně oranžové okolního světla, jak je patrné na rychloměru a tachometru (zobrazení).

kabina

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classicTo je charakterizováno tím, že je to opravdu střízlivý zároveň dobře skončil. V některých fotografiích můžete vidět textura detail kožená sportovní sedadla namontované na našem (viz detail kůže).

Esteticky jdou bez povšimnutí, ale odráží tělo správně spoléhat homogenně. Cítí pohodlně je rychlé (viz podrobnosti míst).

Model je určeno pouze pro čtyři cestující na rozdíl od sedan karoserie. I když máte dostatek pro nohy cestujících na zadních sedadlech prostor. Přístup na zadní straně je pohodlný a máme tlačítko, které se pohybuje na přední sedadla forwardy usnadněn přístup (zobrazení).

Zezadu, pokud vaše výška je menší než 1,8 m možná hodit chybí některé díry, aby se objekty, ale v jejich prospěch je třeba říci, že sedačky jsou pohodlné a funkce spočívá lokty, tácky a okolního osvětlení (viz detail zadních sedadel) a to vyjadřuje pocit prostornosti.

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classicMísto řidiče je také velmi uspokojující, protože téměř vše je umístěna v dosahu řidiče a jak se vnější zpětná zrcátka jsou dobře navrženy, viditelnost směrem dozadu, je dobré, i když máme typický problém kupé vozidel, víte, kde to skončí vozidlo je poněkud složitější, Naštěstí parkovací senzory vpředu i vzadu, pomáhají nám v tomto úkolu.

Vzhledem k tomu, multifunkční volant, nastavitelný volant lze nastavit jako obvykle zvuk z audio systému / multimédia a dávat hlasové příkazy, které funguje perfektně díky zdokonalení systému rozpoznávání hlasu. Na pravé straně tlačítka na volantu (Zobrazit), který nám umožňuje rozběhnout, jakmile jsme zavedli tlačítko ve vozidle se nachází.

Jakmile se motor na přední palubě ramena na pásu, aby urychlily tuto operaci. V některých případech tento systém selhal, takže když jsme se o pás nasazen není (je-li to, jako "profil") A znovu složený dozadu tažením prevenci tohoto paže se vloží do prostoru, a zablokovat v něm. Říci, že se mi stalo jen jednou y..me zcvokla (viz seznam).

Můžete také zvolit zdroj naší ambientu, zda se jedná o CD, a to buď na rádio nebo externí paměťové zařízení.

Nastavení interiéru jsou správné (viz seznam). jsou používány uvnitř různých kvalitních materiálů: kožené sedačky, palubní deska horní a spodní části dveří.

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Pro cestující vpředu jsou dvě sklopné opěrky cévy rostou z palubní desky (Podrobné) a pro uložení čisté zcela existuje v dolní poloze "druhý pilot" kde necháte objekty.

Také ve spodní části dveří je zásuvka s dostatkem prostoru opustit peněženky, mobilní telefony nebo jiné předměty poměrně objemný (Zde můžete vidět).

Ovladač může být snadno umístěna v důsledku nastavení výšky volantu a hloubky a plné nastavení výkonu, který má sedadlo, což má přirozeně nízké pohodlné polohy (viz bederní detail).

Na přední straně palubní desky výstupů tlačítek vzduchovým uzávěrem a dveře, blikající výstražná světla a tlačítko DTC, který nám umožňuje konfigurovat elektronického řízení vozidla na různých úrovních (dokud nezmizí) (viz detail) je pod toto "blok" Jsou umístěny ovládací prvky klimatu zavést prostor CD a parkovací senzory tlačítko aktivace užitečné zejména v době parkování.

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Přední cestující jsou odděleny tunelu převodovky převyšoval řadicí páky 6 vztahy (View), doprovázený příkazem "iDrive" která spravuje multimediální systém namontovaný na našem modelu, druhý má také loketní opěrka, která navíc ke zlepšení komfortu někdy také používá k ukládání některé položky uvnitř.

BMW iDrive ovládání nám umožňuje pracovat s hodně z technologického zařízení, která vybavuje BMW, stejně jako to dělá s rozsahem kolegy, které prošly našich rukou, jako je X6 (viz testování BMW X6 5.0i) nebo Serial 1 ( viz test 1 Series 135i Cabrio).

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classicNakonfigurovat prohlížeč, posunout mapy, Zoom Zoom, rozdělené obrazovky (pohled), zadejte cíl (viz) nebo nastavit různé možnosti je hračka s tímto přístrojem.

Na trupu pouze komentář, který může být problém nošení těžké nebo objemné balíčky, jako je přístup k 440 litrů nákladu v zavazadlovém prostoru je přes širokými ústy, ale poněkud nízká, nás nutí, aby se trochu více úsilí.

Kufr má sítí pro malé předměty a jejich povrch je úplně rovný. Kromě toho sedadla lze sklopit zanechává povrch, který může být použit dokonale.

Naše jednotka je vybavena elektrickým střešním oknem (View) umožňující více vzduchu v prostoru pro cestující je zejména potěšující některých ovladačů. Střechu lze otevřít nebo zavřít ze tlačítko vedle stropu stropních světel (zobrazení). Můžete přesunout nebo zcela zmizí a umístit sebe jako hledí.

pohyb

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
Motor má přímý vstřikovací systém vysokým tlakem, se zdvihovým objemem 1.995cc, zahrnuje čtyři válce pro výrobu elektrické energie na 170cv 6.700rpm a maximální točivý moment 210 Nm při 4250 otáčkách za minutu.

Jako atmosférického vozidlo její síla se třpytí v horní části otáčkoměru, když jsme se přesunout z 5.000rpm i když je pravda, že hmotnost 320i motoru zvládá dobře pohybovat od nízkých otáček.

To nemá ohromující odezvu od té doby jsme začali zrychlovat, ale to je velmi progresivní.

Tříramenný volant má přímé adresy, stejně jako pocit z brzd, které doprovázely přesnost řadicí páky aby se 320i příjemné auto řídit.
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
Musím říci, že pohybující se catalogaría pozastavení tak těžké, protože když jedeme po silnici nepravidelné firmy budeme nuceni zpomalit v důsledku nízké schopnosti absorbovat nárazy přenášené do prostoru pro cestující.

170cv na zadní nápravě nedostanou do potíží zdaleka pneumatik a elektronickými ovládacími prvky instalované na modelu.

Žádné ovládací prvky lze také spustit, aniž by vozidlo dělá zvláštní, protože moc je obsažena, ale pokud chcete, aby svědomitě Podívejte se na auto se pohybovat do stran v nějakém jiném rohu, ale ujišťuji vás, že vám nedá překvapení.

Vozidlo je dobře izolovaná od vnějšího hluku a motoru a samozřejmě vaše elektrická střecha nemá žádné problémy s vodním filtrem během dešťů. Co se týče spotřeby, na cestě k trvalé rychlosti palubní počítač ukázal 6.1L při jízdě ve městě v běžné spotřebě ne více než 8.6L až 100km ... to není špatné pro 170cv benzínovým motorem, co je tajemství?

Ve zkratce ... Efficient Dynamics

E92 Tělo má vynikající kvalitu výroby bez ohledu na zvonky a píšťalky, které se přidávají zařízení. 170cv 2-litrový jemně odsaje se pohybuje vozidlo. Viditelně tak nízká spotřeba, která je díky opatřením Efficient Dynamics značky.

Zachází se s nimi v různých funkcích, které jsou odpovědné za snížení emisí, spotřebu paliva a zvyšuje výkon.

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
Naše řady 3 zahrnuje obnovu funkce, systém Start / Stop brzdné energie a různé modifikace v přenosu.

Funkce Start / Stop je systém, který automaticky vypne motor, když není potřeba, když jsme úplně zastaven a není zařazen žádný převodový stupeň a svítí, pokud budeme pokračovat v pochodu.

Systém obnovy brzdění umožňuje po uvolnění pedálu akcelerátoru a vozidlo jede setrvačností nebo brzdění, alternátor sbírá nevyužitou přenosovou energii a použije ji pro nabíjení baterie a jak znovu šlápl na alternátor se deaktivuje , což snižuje zatížení motoru a šetří palivo.

Obsahuje také doporučené indikátor zařízení, vozidlo stále vypočítává optimální převodový stupeň za všech okolností a radí řidiči, kdy ke změně pomocí kontrolky na přístrojové.

Data a zařízení

Údajů poskytnutých výrobcem ledna 2011.

rysy

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
součinitel odporu vzduchu0,27
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Maximální rychlost (km / h)

230
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Zrychlení 0-100 km / h (v sekundách)

8.1
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Zrychlení 0-1000 m (v sekundách)

28.8
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Recovery 80-120 km / h na 4. / 5. rychlostní stupeň

8,1 / 10,4
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

spotřeba

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
Urban (L / 100 km)8.6
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Meziměstská (L / 100 km)

5.4
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Spoj (L / 100 km)

6.6
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Emise CO2 (g / km)

154
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Přibližná kapacita zásobníku (I)

63

motor

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Válce / ventily

Online / 4/4
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Zdvihový objem (cm3)

1995
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Zdvih / průměr válce (mm)

90/84
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Maximální výkon koní při otáčkách za minutu

170/6700
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Maximální rychlost točivého momentu (Nm / otáčky za minutu)

210/4250
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

závaží

BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic
US prázdná hmotnost (kg)1435
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

přípustná celková hmotnost (kg)

1810
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

Přípustná hmotnost přívěsu (kg)

450
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic

přípustná hmotnost na přední / zadní náprava (kg)

880/1015
BMW řady 3 Coupé 320i. Velkou classic