Maserati

Maserati Levante GTS loven v Itálii během zkušební relace

Zpět chytit nové Maserati Levante GTS během zkušební relace. Tentokrát fotografoval jednotka provádí test v Itálii. Tato verze čistě sportovní a radikálním charakteru dostaly na trh v roce 2018 čelit likes vozidel Porsche Cayenne Turbo. To bude poháněn motorem, který se získá přibližný výkon 560 hp.

Maserati Levante GTS 2018 - spy photo

Maserati Levante spy photo GTS provedením road zkušební relaci.

více než před měsícem jsme zveřejnili první špionážní fotografie Maserati Levante GTS. Trident firma pracuje na verzi extrémního charakteru a čistě sportovní přístup, který umožňuje italský SUV vyrovnat se s modely, jako například BMW X5 M a Porsche Cayenne Turbo. Jeho vývoj probíhá již delší dobu, máme nějaké nové fotky.

Tentokrát se naše špionážní fotografové mají testovací jednotku Levante GTS při provádění série testů v Itálii. Ve srovnání s obrázky publikované v předchozím článku, vidíme viditelnou změnu v obou přední a maskování na zadní straně. K dispozici jsou rovněž roztroušeny po malých venkovních vinylových pásů, které se skrývají veškeré odkazy na Maserati SUV.

Ačkoli tento model je dobře pokryta, můžeme říci, že bude nosit agresivnější image díky větší vstupy vzduchu, gril voštinové lesklé černé barvy a nová vnější zrcátka Kromě specifické nárazníky vzadu vidět střešní spoiler a výfukový systém se čtyřmi zásuvkami. Další podrobnosti, které nelze přehlédnout jsou LED světlomety technologie nebo pneumatiky, které opustí rozhleden POSUVKY šest pístů.

Maserati Levante GTS 2018 - spy photo zpět

GTS verze Maserati Levante se dostaly na trh v roce 2018.

Pokud jde o mechanické části pod kapotou Levante GTS stejný motor, který pohání nový Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio (model, který se v poslední době začala na trh ve Španělsku) bude nalezen. Jedná se o Twin Turbo V6 2,9 litru že se získá přibližný výkon 560 hp. To bude upravena pro tuto příležitost ze strany inženýrů italské firmy.

Uvedená Biturbo bude spojena s automatická převodovka ZF osmistupňová a systém AWD Q4. S tímto motorem, 2018 GTS Maserati Levante bude schopen zrychlit z 0 na 100 km / h za méně než 5 sekund a dosáhne nejvyšší rychlost se bude pohybovat kolem 280 km / h.

Kdy bude na trhu? Zahájení GTS verze Maserati Levante dojde v příštím roce 2018. Bylo jasné, kdy bude představena ale musíme pozorně sledovat na paty značky, protože v tomto roce je hned za rohem.

Maserati Levante GTS: značka se již pracuje na další radikální verzi

foto: S. Baldauf / SB-Medien