zprávy

Aaron Kaufman Gas Monkey Garážová listy

Vousatý mechanik Gas Monkey Garáž TV opouští po 13 letech práce s Richardem Rawlings. Z neznámých důvodů, zakladatel volá po klidu a uznává, že workshop tvoří tým, ne jen dva.

Za několik dní na sociálních sítích fámu Aaron Kaufman pochod, head obchod Plyn Monkey Garáž stejně jako dalších sezón Discovery Rychle a hlučně (DMAX na našem území) série.

No, Byl to další partner, Richard Rawlings s prohlášením na straně GMG vlastní webové stránky který konečně vyjasnila situaci a pochybnosti generovaného zákazníky, fanoušky a diváky workshop nachází ve městě Dallas (Texas) a jeho dobrodružství.

V prohlášení se uvádí, Rawlings oceňuje 13 let práce Vousatý Kaufman v dílně, který utrpěl v jejich vlastní kůži úspěchu; Kromě kvality a osobnosti tvorbou od roku 2002, za jeho vystoupení v tV show zapojeny do od roku 2012.

Navíc, zakladatel dílny vyzývá k dodržování Připomínaje, že společnost Je to nejen tvořena ním a Árona, nýbrž velký pit posádky a personál mají dělat, a bude i nadále umožňovat výtvory Gas Monkey veřejné i soukromé.

Není známo, co se další projekt Kaufman a jestli to má něco společného s malou obrazovkou, jako se to stalo s Jordánskem a Tom ztracená existence Garáž zamítnuta nebo pokud pracujete z televizního anonymity, protože Mathieu s jeho dílny Kč Kč v lakovně.