zprávy

Vzácný Aston Martin One-77 pokračuje v prodeji na eBay

Na internetu lze najít téměř cokoliv. Od nejlevnějšího po nejdražší produkt. Tentokrát budeme hovořit o velmi vzácnou Aston Martin One-77, který je k prodeji na eBay za poplatek tři miliony dolarů.

V roce 2008 Aston Martin chtěl překvapit svět s mimořádně vysokou školu, s vyšší než u jiných jednotek vyrobených výkon. Zatímco Paris Motor Show nám ukázal Aston Martin One-77. Dnes jeden z těch velmi podivné jednotek Je k prodeji na eBay za poplatek tři miliony dolarů.

Exkluzivní barva takový drahý supersport

Je s podivem, že majitel tohoto klenotu dal do prodeje tak vzácná jednotka, ale divnější je, že jste udělali přes kanál internetového nákupu a prodeje. Typicky, známý aukční dům na starosti prodeje, ale v tomto případě to bylo příjemné na majitele, budete chtít ušetřit miliony dolarů, které si účtují provizi.

Vrátíme-li se do auta, je jednotka 42 77 vyrobené. To je jedním ze tří našel ve Spojených státech a jediný na světě, který má Jenna Modrý vnější lak. Interiér není osvobozen od exkluzivity, protože jeho kombinace barev je také velmi zvláštní, s vlastními úpravami.

Tam, kde je novinkou v pohonné jednotky Tento sportovní vyroben z uhlíkových vláken a hliníku. Atmosférické V12 z 7,300 ml schopné generovat 750 hp, ukazující zrychlení 0 až 100 km / h za méně než 3,5 sekundy maximální rychlost, která, jak je uvedeno v oznámení, může dosáhnout až 354 km / hod.

Uvnitř je kolekce luxusních materiálů a futuristický

Nyní Aston Martin k prodeji má velmi specifické pracovní podmínky tak, jak je Nebylo je povoleno řídit s ním více než 2500 mil, jen něco málo přes 4000 km za rok. Ani to není velký problém, ale je to velmi významný, ale zvažuje, že stojí asi 2,7 milionu eur.