zprávy

Populární Panthermobile nedávno obnovena Galpin Auto Sport

  • Známý pro oživené sérii, pro kterou byl vytvořen, "The Pink Panther", Called Phantermobile je jedním z nejpozoruhodnějších jednorázovými a cizinci, které byly kdy vytvořeny.
  • Poté, co byl vydražen v roce 2011, Galpin Auto Sports nedávno dokončil svou obnovu, obnovení nejen původní lesk, ale zotavuje jako funkční vozidlo, které bylo.

Jeho mimořádné číslo stále ohromit i dnes.

Po desetiletích v anonymitě, Před několika lety se objevil v aukci Panthermobile, vozidlo vytvořené speciálně jen na pár vteřin se objeví v úvěrech otevření animovaného seriálu „The Pink Panther“ a že nyní se svými současnými vlastníky, byl podroben důkladné restaurátorské práce.

Naštěstí se od svého vzniku v druhé polovině šedesátých let, vozidlo bylo na bezpečném místě, a to nebylo až do roku 2007, který byl dán do dražby, ke změně ruce znovu krátce nato, v roce 2011. V té době, jak můžete vidět v galerii věnovanou připojena celková modelu nebyl špatný, protože byl celý a zřejmě v dobrém stavu. Nicméně, jeho masivní motor V8 už dávno přestal pracovat a rozmanité prvky a povrchové úpravy, jako je textilní potahy, a obvinili ho v průběhu let.

Obnovit tvůrci nebyly jiné než Galpin Auto Sport, stejný workshop Kalifornie, kde byly před několika lety slavný programové úpravy MTV je rolovací a v poslední době spojován s designovým Henrik Fisker. Kteří učinili funguje jako raketa, transformační bázi Ford Mustang nebo nedávná Force One, super kritizován Aston Martin vzhledem k podobnosti prvních skic zobrazeny s linií modelů britské firmy, jejíž linie byly dílem vlastní Henrik Fisker.

Detail přední kabiny vozu.

Jak je vidět z obrázků, je výsledkem práce plynu může být vidět pouhým okem. Tento jedinečný model byl znovu původní lesk který přišel o desítky let, a to zejména od té doby opět plně funkční model.

Panthermobile struktura je něco jiného než běžné, přičemž koncept "Cab-forward" do jisté míry zřídka. Jeho výrazné linky čerpat zadní kabinu bez oken a kupodivu bez sedadel, plavek v sametu a růžového saténu, zatímco kokpit je nad špičatým nosem, před přední kola vlastní.

Oldsmobile motor V8 obrovský leží mezi kabinou a kabinou objevil, na přední nápravě a původně vytvořený v rozmezí 375 až 400 hp V závislosti na verzi. Jak se setkali s jejich tvůrci umístit prostornou zadního prostoru za motorem bez převodovky ovlivní jejich nejmenší bylo mnohem jednodušší, než se zdá na první pohled, protože Panthermobile byla postavena na platformě mechanické Oldsmobile Toronado, vzor, ​​jehož první generace byla v oblasti marketingu v letech 1965 a 1970 a má tu čest být První výrobní model pohon předních kol Americká značka od třicátých let.

V8 motor je obrovský více než 375 hp.

Jeho velikost je masivní socha na kolech, 7,01 m dlouhý a 1,83 m široký a opravdu nízká výška jen něco málo přes jeden metr. Zatímco vozidlo bylo vždy funkční, jak je vidět v intru animovaného seriálu, faktem je, že nebyl nikdy registrován, protože nebyl schválen. Jeho zvláštní struktura nesplňovaly bezpečnostní standardy své doby, a to zejména ve vztahu k jeho přední straně ostrý, velmi estetické, ale chybí v impaktovaných absorbující struktury.

Jedním z méně známých kuriozit modelu je, že jeho obrovský interiér je nesmírně ovlivněn nízkou výškou vozidla, takže sedět v normální poloze je téměř nemožný úkol pro lidi s průměrnou výškou. Proto tam jsou prakticky žádné obrazy, které lidé vidí v prostoru pro cestující.

Panthermobile, přesto, že je jednorázový velmi známá, má poněkud matoucí původ. V roce 2007 byl dán do dražby designer Jay Ohrberg, tvůrce někteří z nejznámějších a slavných filmových a televizních vozidel, jako KITT, De Lorean od "Back to the Future", generálního Lee z „The Dukes of Hazzard „nebo Batmobile 1966 a 1989. Nicméně, přestože vozidlo patřil do té doby tam opravdu nebyl jeho výtvor, ale vzhledem k historii Ohrberg, mnoho lidí věří, že Panthermobile byla další z jeho prací.

Jeho obrovská zadní kabina nemá žádná místa.

Tento zmatek byl opraven krátce poté, co některá média, ale jiní prostě neuvědomil chybu, takže když se v roce 2011 vrátil do které mají být vydraženy, mnozí oznámil model jako dílo Ohrberg.

Skutečnost je taková, že „Panthermobile“ byl sestaven v roce 1969 Bob Reisnera California Show Cars, Jedná se o vytvoření Ed Newton s Danem Woods, Joe Bailon, Bill Honda a Bill Hines. Cena byla o $ 100,000 více než působivý v té době, jako například Z-28 Camaro 1969, nejsilnější a drahé rozsah, stojí jen něco málo přes 3.500 $ v té době.

Poté, co byl použit pro animované série, Panthermobile přešel do soukromých rukou a v určitém okamžiku nevíme přesný náhodou vlastnil Jay Ohrberg, který držel to až do roku 2007. Navzdory tomu, že model zřídka s výjimkou ve vzorcích kde bylo vystaveno, Panthermobile je součástí oblíbeného metafor, především vzhledem k velkému počtu případů, kdy původní série byla vysílána v televizi.

Obrovská V8 Oldsmobile se nachází na přední nápravě.

V poslední době se dokonce objevil v reklamě na kopačky se Nike nestálý Vapor IV Rosa,
kde jste mohli vidět francouzský fotbalista Franck Ribéry u kontrol
Vozidlo, na hoře na stejném intro původní série.

Po rekonstrukci, Galpin Auto Sports představila konečných výsledků dne 18. září, přičemž V současné době vystaveny Galpin Motors obchodní zastoupení v Severní Hills v Kalifornii.