zprávy

Rivemove: Nové zařízení dětské sedačky, který využívá pátou zadní sedadlo

  • Rivemove je jednoduché zařízení, které se může pohybovat bočně dětské sedačky do vozidel, což umožňuje lepší využití prostoru a návratu použitelnost páté zadním sedadle.
  • Tento vynález byl vyvinut španělskou společností, Rivekids.

Rivemove je nový doplněk dětský zádržný systém.

Španělská společnost představila nový doplněk určený k držení dětské židle To má schopnost Stranově jednou pevně k sedadlu. To znamená, že dětské sedačky nebo se může pohybovat tak, aby prostor na zadní lavici.

Tento jednoduchý přístroj, nazvaný Rivemove, Skládá se jezdec, který je připojen přímo k ukotvení ISOFIX vozidlo a židle zařízení. jeho Slidability umožňuje židli jednou pevnou Můžu běžet bočně na kolejnici, takže můžeme držet židli do prostoru dveří.

To umožňuje Central Plaza prostor není ztraceno, protože jakékoliv dětské zádržné systémy napadnout tento prostor, deaktivace mnohonásobně centrálního náměstí.

Space zisk je cca 7 cm na židli.

Zařízení je schopen obnovit až 7 centimetrů prostoru od židle, životně důležité centimetrů ubytovat třetí cestujícího ve vozidle.

V současné době je zařízení již bylo vyzkoušeno a bylo certifikováno pro dětské sedačky ve skupinách 2 a 3, tedy jsou vhodné pro děti nad 15 kg. Takže společnost říká, že ve svém podání dokumentaci, čekají, že testy pro certifikaci pro skupiny 0 a 1 jsou prováděny.

Umístění se zdá být velmi jednoduché, zařízení je ukotven k
ISOFIX zadní lavice
a vlastní křeslo nového mechanismu.
Po instalaci, systém umožňuje Rivemove Pojďme sám
židle, kam chceme, až 7 cm. v
Případ má dvě místa v autě s tímto mechanismem
prostor dobytek je maximálně 14 cm.