zprávy

Takže uvnitř nového Citroënu DS5

Nabízíme obrazy uvnitř nové výroby Citroen DS5, což je o něco jednodušší, než je odhalena v Šanghaji, neboť jej nahradil drsné kůže plastové povrchy, i když kvalita je stále velmi dobrá.

Citroen DS5 již byla uvedena do společnosti v uplynulém sále Šanghaje, a to jak jeho exteriéru i interiéru nenechala nikoho lhostejným. Venku na zvláště jeho pojetí, i když jsme viděli něco, jako je Peugeot 3008 (tj směs monocab a celou cestu), a jeho interiér byl opravdu impozantní zobrazení jemných materiálů a moderní a odlišné konstrukce, typu kabina roviny.

Vzhledem k tomu, přísloví praví tak slavný, "není zlato, co se třpytí" a tady si můžete prohlédnout fotky z vnitřku, co bude výroba Citroën DS5, ve kterém vidíme, že povlečené povrchy (bílá perla verze Shanghai) kůže zdobené s kontrastním prošíváním, staly plastové povrchy hrubý textury, jako je dřevo vede k materiálu, který simuluje hliník jsou vyhrazené pro řazení kožený volant a Binnacle kapuce vybavení. Přesto, výplních dveří a sedadlech jsou na sobě samo o sobě velmi nápadný a krásnou kůži, ačkoli verze obrazů bude jedním z nejkomplexnějších zakončení.

I když výsledek není tak efektní jako verze White Pearl představil na autosalonu v Šanghaji, stále mají velmi kvalitní povrch, jak nastavení a zrak. Kromě toho, Denon prvky, jako jsou reproduktory a stereo HUD informací projekční systém na předním skle zůstávají.

DS5 bude uvolněna později v tomto roce s mechanickým 1.6 THP 156 a 200 hp; 2.0 HDi 112 a 163 hp; a Hybrid4 200 hp (63 kW diesel elektrický 37)

Takže uvnitř nového Citroënu DS5

Pearl White version Hall Shanghai:

Takže uvnitř nového Citroënu DS5