zprávy

Canalcar zahajuje novou výstavu 5500m2.

Lídr v oblasti ojetých vozů, pre-vlastnil, KM0 v Madridu otevřel dveře své nové expozice na Carretera de la Coruña km. 18.

Lídr v oblasti ojetých vozů, pre-vlastnil, KM0 v Madridu otevřel dveře své nové expozice na Carretera de la Coruña km. 18. Zadejte nové obchodní zastoupení Canalcar je jako vstoupit do obchoďáku ojetý vůz. Mají velké zásoby ojetých vozidel všech značek, nabídky a ceny pro každé kapsy.

Canalcar otázku, co klíčem k jeho úspěchu.

Canalcar zahajuje novou výstavu 5500m2.

Podle manažerů firmy klíčem k úspěchu je při výběru auta, které kupují, jsou zapojeni do nákupu kvalitních vozů, ne z pronájmu nebo flotily, nikoli z dovozu nebo autoškolách, tedy nabízet zárukou jeho léčby vždy zavazuje ke kvalitě proto dostal ISO 9001.

Pečeť kvality ISO 9001 je důvěryhodný certifikát prokazující řádné správy společnosti a odráží závazek přijatý Canalcar svým zákazníkům.
 

o Canalcar

 
Canalcar Multibrand autorizovaném byla založena v roce 1964, se narodil s touhou ke kvalitním trhem výrobků je první společností, která má své vlastní dílny a nabízí ojetý vůz záruku (docela feat na tehdejší dobu). Spuštění jako rodinný podnik, Canalcar je, od té doby, lídrem v ojetý vůz v Madridu.
V současné době má flotilu více než 250 automobilů a online platformu pro nákup a prodej ojetých vozů v Madridu. 

Canalcar zahajuje novou výstavu 5500m2.

Kontaktní údaje:

Adresa: Carretera de la Coruña Exit 18, Las Rozas de Madrid 28231 Madrid.
Telefon: 91 372 90 90.

E-mail: [email protected]

Web: www.canalcar.es