zprávy

V roce 2016 Bugatti Chiron stejnou hodnotu jako 100 Volkswagen Golf !!

Zvěsti další hiperdeportivo Bugatti šíří jako požár. Ani přesto jsme viděli a my dokonce ukazují údaje o prodeji z roku 2016 Bugatti Chiron Říká se, že to bude stát za stejné jako 100 Volkswagen Golf. Blázen.

Ano, že v tomto životě existuje trh pro všechno. Zatímco většina z nás nikdy nemůže dostat mít přístup k vozů tohoto kalibru, pravda je prodáván. Těžko si představit, kdo by utrácet tolik peněz na auto, 2,5 milionu dolarů, 2,3 milionu eur. To je hodnota, která je předpokládána na 2016 Bugatti Chiron, nebo to, co je stejný: cena 100 Volkswagen Golf.

Poprvé jsme viděli Chiron byl v naší zemi, a při pohledu Veyron

Ani jsme ho bude chybět. Bugatti nikdy vyrábí auta pro masy, Jeho výtvory překračovat známý, a to do konce platu. Chiron je již ve fázi testování, poprvé jsme viděli, mu byl ve Španělsku, ale byl maskovaný pod tělem Veyron. Nicméně v poslední době bylo objeveno v Německu, s velmi odlišným vzhledem.

Chiron je velmi zvláštní model tedy každý pověst, že jde o to se rychle šíří. Ale Bugatti sám byl pověřen odhalit některé technické podrobnosti svého budoucího dítěte. Nejdůležitější z nich se vztahuje k motoru. Chiron se podělí srdci Veyron, tj quad-turbo W16 osm litrů.

Nicméně Bugatti bude používat nové technologie, aby se o krok dále. Bude to trvat výhoda Hybridní dosáhnout rychlosti a šílených síly, v blízkosti 1500 CV systému. Co se týče výkonnosti je Chiron by se měla zlepšit úroveň jeho předchůdce, takže tlačítek 0 až 100 km / h, tak musí učinit v době kratší než 2,5 sekundy a maximální rychlost v blízkosti je 460 km / h, nebo ještě víc.

Bugatti v žádném spěchu, aby předložila své nové dílo. Věci jdou pomalu palác

Pravdou je, že nevíme, proč jsme překvapeni, ceně, Jsou to jen pár 100.000 eur více, než kolik to stojí Veyron. To je, když si koupíte více obyčejné modely uvědomíme-li si tento biblických rozměrů. S 2,3 milionu stojí za tím, že si můžete nejen koupit 100 Volkswagen Golf, ale asi 20 Mercedes S Class 10 Lamborghini Huracán nebo dva laferrari. Nic není.