Motorsport

Brendon Hartley, mistr světa Toro Rosso

  • Dveře obecného vzorce 1, které byly otevřeny pro Brendon Hartley po triumf s Porsche Motorsport v WEC.
  • Se dvěma tituly světového šampiona síly a vítězství v závodě 24 hodin Le Mans pozemky Brendon Hartley v Toro Rosso.

Brendon Hartley nemohl tušit kdy byl ‚vyhoštěn‘ Red Bull Junior Team, nejnáročnější mladé řidiče tam Program, aby byl pohyb Bylo by to jen první krok směrem k vzorce 1. Někdy nejkratší cestu k cíli není rovná a na Novém Zélandu má zpřísnit od oběžné dráhy Red Bull upozornit na týmu, kde vyrůstal. nyní, Hartley debutoval s Toro Rosso a je silným kandidátem být pilotem Faenza týmu v sezóně 2018, to vše s dvěma tituly mistrovství světa pod jeho silou paží.

Málo nebo vůbec nic zůstane z tohoto pihovatý chlapce 18 let který v únoru 2008 měl své první zkušenosti s F1 s Toro Rosso STR3. Jeho nástup do předsálí kategorii bylo dovršeno v roce 2009, kdy byl zvolen Hartley rezervní jezdec Red Bull a Toro Rosso. Nicméně, problémy s superlicense, vznikem Alguersuari a Ricciardo na oběžné dráze týmu a diskrétní výsledků Hartley v F3 a zejména v Formula Renault 3.5 odsouzen na Novém Zélandu. On byl vyloučen od mladých řidičů programu Red Bull v polovině roku 2010.

Poté, co soutěžit s Charouz Racing v roce 2011 Formule Renault 3.5, Brendon Hartley ukončil etapu v autech a přeorientuje své úsilí na světovém odporu. Debutoval v WEC s Oreca 03-Nissan Murphy Prototypy v roce 2012, rok ve kterém hrál tři kola soutěže v LMP2, Podílel se na prvních 24 hodin Le Mans a také debutoval v evropské Le Mans Series (jilmů). S podobným programem, které vstoupily svou přítomnost v čem je nyní IMSA, Skončil konsolidace ve světě odporu v roce 2013.

Jejich dobrá práce upoutala pozornost Porsche Motorsport, který se připojil Brendon Hartley, aby to jeden z pilotů novorozence LMP1 programu. Nový Zéland byl tedy jedním z těch, kdo odpověděli na debut Porsche 919 Hybrid. On se spojil s Timo Bernhard a Mark Webber, kolegové, kteří zůstávají až do odvolání australského v roce 2016. O tři roky, kdy Hartley spojil s dvěma osm výher a sedm umístění na stupních vítězů, výsledky, které mu vyneslo do opouštět mistra světa v roce 2015. Během tohoto období, Timo Bernhard a Earl Bamber, vyhrál jeho první 24 Hodin Le Mans, Při přidávání druhý titul.

Se dvěma tituly světového šampiona síly a vítězství v 24 hodinách Le Mans, brány vzorce 1 se konečně otevřeny Brendon Hartley, Jsem nahradí Pierre Gasly v Grand Prix USA a stal se jedním ze dvou oficiálních jezdců Toro Rosso v Mexiku. Vpředu má dvě závodech Velké ceny před koncem sezony, i když je velmi pravděpodobné, že Hartley je jedním z hnacích motorů Toro Rosso v roce 2018. A ‚šťastný‘ končící na příběhu, který začal s téměř neplatné výpovědi. Co obecného vzorce 1.