Citroën

Citroen C5 2019: radikální změny dopředu pro francouzský model

Druhá generace Citroenu C5 vede mezi námi od roku 2008. S obchodního života, která hraničí s deset let, je na čase, aby Citroën zahájit projekt očekávaný nástupce současné vlajkové lodi francouzské firmy, přinejmenším evropský trh. Shromažďujeme některé údaje a informace o známých o nástupce C5.

Citroen C5 2019 - Zábava

Nový Citroen C5 rekreaci. Francouzská značka je již pracují na rekonstrukci své vlajkové lodi.

Zatímco Citroen C5 Aircross dosud dělal vzhled na starém kontinentu, pravdou je, že až do příchodu na našem trhu (ke kterému dojde v příštím roce 2018), titul „vlajkové lodi“ Citroen je stále ve vlastnictví Citroen C5. Nicméně, hodně času uplynulo od současná generace (druhý) propukl dealery.

Čas ubíhá neúprosně a téměř deset let komerčního života, že je čas na změnu. Zatímco francouzský výrobce v Číně i nadále jeho uvedení na trh, a tyto části mají Citroen C6, Evropa nemůže očekávat, a projekt by měl začít pro novou generaci (Nebo spíš nástupce) na trh dnes modelu.

Obraz můžete vidět výše odpovídá rekreaci, který předvídá vzhled Citroen C5 2019. Model, jehož coming-out probíhají někdy 2018. Ale, Co můžeme očekávat od nástupce C5? Nejviditelnější změnou všechno bude esteticky. Jeho image radikálně rozejít s hranicí následuje Citroen C5 k dnešnímu dni.

Citroën Concept CXperience

CXperience Citroën koncept, prototyp, který bude mít vliv na nový Citroën C5.

Konstrukce bude ovlivněn do značné míry Citroën CXperience Concept. Zajímavý návrh cvičení, které značka představila v průběhu posledního autosalonu v Paříži 2016 a ukazuje nám svou vizi ohledně salónech. Vozidla avantgardní obraz v kombinaci s nejmodernější a inovativní technologie. Domníváme se, že Citroen vlajkové lodi zůstává saloon.

V poslední době se při prezentaci Citroen C5 Aircross na autosalonu v Šanghaji 2017, Linda Jackson, Citroen CEO řekl, že navzdory závazku značky SUV a crossovery, Citroen C5 zůstane možnost k dispozici v rozsahu pro tradiční odběratele. Nový model bude vycházet z určitých zásad: efektivita, ekonomická mechanické a komfort. Pro maximální pohodlí při jízdě, bude vybaven hydraulickými tlumiči závěsnými progresivní.

Jackson také zdůraznil, že je důležité, že bude mít prostor pro cestující na zadních sedadlech a úrovně připojení, které bude poskytovat vozidlo. Kromě toho, i když to se zmínil o možnosti, že Citroën těžit z technologie vyvinuté firmou Opel, a to zejména, že používá nové Insignia, se zdá, že se konečně Nový Citroen C5 je 100% Citroen.

Citroen C5 2017: ceny a podrobnosti o nové řady je již v prodeji