Citroën

Citroen C3 Picasso 2017 putuje do nových špionážních fotografiích

Retušování a také zimní bodu se dostává nová generace Citroënu C3 Picasso. Vyrobeno v závodě Opel v Figueruelas (Zaragoza, zcela změní její obraz zůstat jako zvláštní jako vždy s příchodem na konci roku.

I když je pravda, že před několika týdny jsme viděli první představy o dalším Citroen C3 Picasso, tentokrát ve sněhu naše špionážní fotografové Oni se vrátili k lovu na francouzskou univerzální kompaktní vůz.

Jak je vidět na snímky, model v této druhé generaci obdržet jednu vypadat více crossover aktualizovat své řady na požadavky dnešního trhu s linkou, která udržuje jisté podobnosti s ohledem na C4 Cactus na jeho přední straně, je úspěch pro Chevron a získání výšky pasem a výrazné podběhy kol.

Ale jeden z hlavních novinek je jeho vztah s Opel Meriva, s nímž bude sdílet platformu, a dokonce i části výrobní centrum (V továrně, že německá značka má v Figueruelas, Zaragoza) na snížit své náklady a být konkurenceschopný v kvalita / cena.

A to je, Navzdory zachování stejné siluetu v obecné rovině, Francouzská uložila svůj vlastní styl s horizontálním a pravděpodobně více svalové kapuce s nárazník recept gala a zadní aspekt vizuálně todocamino jeho bratr Meriva.

To je ještě brzy na to hovořit o termínech, ale jeho příchod, snad být připraveni na příští Paris Motor Show, značkové hrát doma.

foto: S. Baldauf / SB-Medien