Citroën

Citroën DS21 sbírka Planeta Agostini # DS21Altaya

Kultovní Citroën DS21 "žralok" je středobodem nové kolekce značky svazcích Planeta DeAgostini a Altaya začít 27. srpna. Kolekce se skládá z 110 svazcích s historií a Citroën DS21 a realistický model stupnice DS21 Pallas 1/8.

Planeta DeAgostini a Altaya začít koncem srpna se sbírkou Citroën DS21, legendární „Čelisti“ reference. Svazky obsahují informace o DS a Citroën historií, s četnými dat, anekdoty, kuriozity a fotografování, a 1/8 Zmenšený model DS21 Pallas. A kromě toho, MOTOR.ES se čtenář může mít cenu.

Vy, jako uživatel MOTOR.ES, můžete získat další výhody v podobě tří dárků: sleva 15% sbírky, dárek s prvními 4 dodávek nebo získání bez prvních dvou svazcích.

Chcete-li získat, prostě podíl
tato zpráva se svými přáteli přes Twitter, Facebook nebo G +
pomocí hashtag # DS21Altaya a mezi všemi že jste
sdílená, budeme vybírat vítěze.

Kolekce se skládá z 110 dodávky s historií a avantgardy Citroën DS 21, navíc lakovaných dílů a připraveno k sestavit předkrájeném model DS21 Pallas 1/8 měřítko v kovu a plastu injekčně. Montáž je jednoduchá, ale předplatitelé budou moci požádat o pomoc technickou podporu v případě potřeby.

Model „Čelisti“, jeden z nejznámějších modelů francouzského výrobce, je věrný původnímu modelu a volant roztočí kola a reflektory, má zvukový klakson, světlomety, brzdová světla a prostoru pro cestující light light a dveře a okna jsou otevírání a zavírání mechanismu.

Citroën DS21 Collection Planeta Agostini začíná 27.srpna a můžete získat více informací o http://www.altaya.es/coleccionable/citroen-ds-21.html

Tato akce platí ve Španělsku více než 18 let a není kombinovatelná
s žádnou jinou podporou Grupo Planeta.