KIA

Kia Niro začne testování EV před jeho debut na autosalonu v Ženevě

Naši fotografové jen lovit plně elektrickou verzi Kia Niro. Pokud teprve před několika dny, že plug-in hybridní verzi byl uveden do prodeje, se korejská automobilka začne testování EV Niro, aby ohlásily na autosalonu v Ženevě v březnu příštího roku.

Kia Niro EV bude debutovat na autosalonu v Ženevě v březnu příštího roku

Nová Kia Niro EV byla loven cílů našich fotografů při provádění testů v blízkosti centra R & D Kia Rüsselheim, Germany.

Není tedy žádným překvapením, že se korejský výrobce má v úmyslu zahájit plně elektrifikovanou verzi. Michael se Cole oznámil, COO Kia Motors Europe při prezentaci Kia Stonic a upozorňuje, že "Máme v plánu zavést další modely. Tento rok Niro a plug-in hybrid a příští rok budeme mít sílu Niro",

Testování spolu s Kona Hyundai EV, budou oba modely sdílejí velkou část technologie a budou mít stejnou sadu Hyundai Ioniq, s elektrickým motorem 88 kW špičkového výkonu (120 k) a lithium-iontových baterií, které Ty by mohly mít dva stupně výkonu, 39,2 kWh a 64,2 kWh, takže autonomie může dosáhnout až 350 kilometrů s nejmocnějším a asi 150 kilometrů s nižším výkonem.

Korejský crossover bude jedním z první mít tři různé pohonné systémy, spalování, hybridizační a elektrifikace

Además.como můžeme vidět na obrázcích, Na levé straně grilu je nabíjení portu ocenili, systém, s nímž Niro EV lze dobít 80% své baterie v době kratší než 30 minut za použití rychlé nabíječky.

Tak Kia může sloužit jako model se třemi různými pohonnými systémy, spalování, zástrčky a elektrický hybridní čisté. od příštího března, kdy Tato verze se očekává, že svou světovou premiéru na autosalonu v Ženevě.

Stejně jako nové Niro PHEV, který má estetické změny oproti spalování verze, nová Kia Niro EV bude také specifické vlastnosti, jako je například postavení mlhových světlometů, jejichž design a nové ubytování připomínající nové Kia Stonic ,

Camouflage simuluje útěk, ale EV Niro je nemá

foto: CarPix