KIA

Kia Niro PHEV 2017 zvyšuje rozsah plug-in hybridní varianty

Kia představila na ženevském autosalonu 2017 plug-in hybridní verzi Niro. Nová Kia Niro PHEV 1,6 GDI motor kombinuje s elektrickým jedním vrhnout kombinovaný výkon 141 koní. 8,9 kWh baterie poskytuje autonomii v čistě elektrickém režimu více než 55 km.

Ženevský autosalon 2017 byl scéna
vybrán Kia odhalit s veřejným očekávané hybridní varianty
Zapojte crossover výrobce jihokorejské. Nová Kia Niro PHEV je již realitou, a sice na první pohled
Zdá se, že není mnoho změn. Nic není dále od reality. skrz
Následující řádky budeme objevovat vše nabízené tímto modelem
který, pamatujte, že i jiné prvky sdílí platformu s Hyundai Ioniq.

Kia Niro PHEV 2017

Nová Kia Niro PHEV je již realitou. To byl představen na ženevském autosalonu 2017.

Esteticky můžeme rozlišit plug Niro standardní hybridní verze díky několika prvků, jako je nový snímek matně chromovaná mřížka povrch, čistý chromový povrch modrá metalíza v různých listech, které jsou na obou nárazníku a skupina full-LED světlomety a emblémy "Eco Plug-in". Také máme k dispozici sadu kol z lehkých slitin 16 nebo 18 palců.

Při pohledu na fotky z interiéru, vidíme, že nová Kia Niro Zásuvné Hybrid můžu jít čalouněná kůží s modrým prošíváním a modrý povrch obruby větrací otvory v palubní desce. Tato verze také obsahuje TFT displej 4,2 palce v přístrojové desce ukazuje klíčové informace o pohonném systému jako stav nabití baterie.

Úroveň zařízení, využívat všechny prvky, které jsou již na Kia Niro, jako poslední informačního systému Kia doprovázen integraci dotykové obrazovky Android Auto a Apple carplay po boku Služby připojení Kia. Je také důležité mít na paměti, různé druhy hnací pomůcky které zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu, jako je elektronická kontrola stability, za pomoci nouzového brzdění, inteligentní tempomat nebo slepou detekci místě.

Kia Niro PHEV 2017 - Vnitřní

Nová Kia Niro PHEV má vyšší elektrický rozsah 55 kilometrů.

Pokud jde o mechanické části PHEV nové Kia Niro, jemu hybridní systém se skládá z 1,6-litrový čtyřválcový GDI o s 105 koní a 147 Nm točivého momentu společně s elektrický motor 44,5 kW (60 k), což představuje nárůst o 32 kW (43 HP) s ohledem na standardní hybridní verzi. Kombinované, pohonný systém přístřešky 141 koní a 265 Nm točivého momentu. A s tím máme Automatická převodovka DSG a šestistupňovou. S tímto motorem, plug-in hybrid Niro může zrychlit z 0 na 100 km / h za 10,8 sekundy.

lithium-polymerové baterie s kapacitou 8,9 kWh To vám umožní vychutnat autonomii v elektrickém režimu 100% víc než 55 kilometrů (NEDC cyklus). V kombinaci se PHEV Niro emise pevné CO2 30 gramů na kilometr.

Kdy bude na trhu? Nová Kia Niro PHEV půjde do prodeje v Evropě v průběhu třetího čtvrtletí roku 2017 a bude vyrábět v závodě, že značka má v Kwasung, Jižní Korea. Dosud cena bude ještě Kia očekává, že budeme mít jako standardní zárukou sedmi let nebo 150.000 kilometrů není znám. Součástí je i baterie hybridního systému.