KIA

Kia Cee’d 2018: nová generace tváře poprvé na Nürburgringu

Nový vývoj Kia Cee'd 2018 pokračuje. Nová generace kompaktního Korean pokračuje a jednak čelí Nürburgring. V těchto nových špionážních fotografiích můžeme vidět v akci během této zkušební relace na německé trati. Představení modelu Kia proběhne na autosalonu ve Frankfurtu 2017.

Kia Cee'd 2018 - foto espía lateral

Kia Cee'd 2018 Čela poprvé na Nürburgringu.

V polovině ledna naši fotografové dostali nějaké zajímavé špionážní fotografie nového Kia Cee'd 2018. Připomeňme, že Kia pokračuje v práci na vývoji nové generace kompaktní. V té době bychom se podívat na přístrojové desce a dalších interiérových prvků, protože byli bez maskování, plně vystaveni.

Opět se nám podařilo zachytit nový Kia Cee'd během zkušební relace. A i když neztratil sebemenší maskovat s ohledem na prototypu spatřen naposledy, stojí za zmínku jeden velmi důležitý fakt. Je to poprvé, co jihokorejský výrobce modelu čelí náročný okruh, jako je rozvržení Nürburgring. Mnoho značek jsou v Německu vykonávat různé testy, které vám umožňují vyladit chování vozů na kterých pracují, a Kia je jedním z nich.

Kia Cee'd 2018 je úzce souvisí s Hyundai i30. Jeho „bratranec“ byl představen na autosalonu v Paříži 2016 a navzdory jasně diferencované designu, technického a mechanicky čelíme dvě velmi podobné kompaktní. Nový Cee'd bude používat Stejný rám a rozsah motorů za použití modelu Hyundai.

Kia Cee'd 2018 - foto espía posterior

Kia Cee'd špionážní fotografie z roku 2018 během zkušební relace.

Esteticky, přítomný více elegantní a sportovní. To bude představovat charakteristické prvky, které Kia v současné době používá ve svých vzorů, jako je grilované „Tiger Nose“. Navzdory maskovat to intuits, že váš profil bude efektivnější. Vyhlazené spolu s několika detaily způsoby, které přinášejí charakter a sílu všem, aby vzduch nabídnout kompletně zrekonstruovaný.

S ohledem na řada motorů, jak jsme již uvedli výše (a jiné položky), Kia Cee'd 2018 výběr motorů, které jsou v současné době v rozsahu i30. K dispozici bude zážehové a vznětové možnosti, takže můžeme očekávat, že bude k dispozici jedna 1,0l motor T-GDI nebo Přeplňovaný motor 1.6 CRDi. V závislosti na zvoleném motoru bude doprovázeno šestistupňovou manuální převodovkou nebo automatickou dvouspojkovou DCT7 sedmi vztahů.

Kdy bude na trhu? Očekává se, že nová generace Kia Cee'd vytvořte svého vystoupení na Frankfurt Motor Show 2017, která se bude konat v září (jeden rok poté, co udělal totéž Hyundai i30). V každém případě bude v prodeji až do čtvrtého čtvrtletí, když viděl první jednotky na našich silnicích až do konce roku 2017 nebo na začátku roku 2018.

Kia Cee'd 2018 - foto espía frontal

Nová generace Kia Cee'd bude debutovat na autosalonu ve Frankfurtu 2017.

Co poklop Hyundai a Kia v příštích letech?

foto: S. Baldauf / SB-Medien