formule 1

Plány a předchozí GP Japonsko 2015

Několik dní poté, co Singapore Grand Prix přijede do Japonska, čtrnáctý závod roku. Bude závodit číslo 31 v japonské zemi, na 27. na okruhu v Suzuce. Cesta ve kterém Mercedes doufá, že se vrátí na své nejlepší po negativním víkendu.


Foto: Red Bull

Jak se dostat na svět

Vettel vítězství v Singapuru, spojený s opuštěním Hamilton a Rosberg čtvrtém místě, lehce utáhnout klasifikace, který následuje velmi drahé, na Brity. Úřadující dominuje hladce s 252 body. A 41 je 211 Nico Rosberg, který již má v blízkosti Sebastian Vettel s 203. Německá je méně než dva závody vůdce, ale stále a priori nepřekonatelná vzdálenost. V každém případě, pouze tři z nich a Räikkönenem, který je čtvrtý s 107 body, mohl matematicky tento titul. A že Finsko má téměř Williams: Bottas je pátý se 101 body a Massa šesté díky jeho 97 bodů. Red Bull jsou také společně, a když Ricciardo se hromadí 73, 66. Kvyat vede TOP10 poslední příspěvky Perez (39) a Grosjean (38) jsou sporné. Oba nejsou zdaleka Verstappen a Hülkenberg, vázané na 30 let.

pouze Mercedes a Ferrari Mohou být mistry v týmech, ačkoli Němci to všechno aby jejich druhý rovný korunu. Silver Arrows mají 463 bodů, Ferrari 310. Williams se objeví již bez možnosti, 198, třetí s Red Bull postupně přibližuje (olova a 139 bodů) se budou hrát. Existují také boj o páté místo, a Force India (69) využívá přes Lotus (50). Ve skutečnosti, Lotus se přiblížil jiným soupeřem, Toro Rosso (jejich mladí jezdci přidal 41 bodů). Sauber a McLaren má 26, která běží v zemi svého Honda jezdce hromadí 17. Manor ještě uvolní, a zdá se, že to nebude, pokud hlavní překvapení, ve zbývající části roku 2015.

Trocha historie

Po vytvoření tvůrce motocyklů Honda, Honda Saichiro, Formule 1 týmu, sport postupně získával více slávy v japonském zemi, dokud v roce 1976 hostil jeho první Grand Prix. Bylo to v cestě Fuji, stejně jako v roce 1977, ale úmrtí Dva ventilátory Po nehodě mezi Gilles Villeneuve a Ronnie Peterson stanoveno, že důkazy zmizel ze světa. O deset let později se stal vrchol motoristického sportu v Japonsku, i když by to bylo okruhu Suzuka, značení Honda test, který má protože hostované všechny verze této skvělé ceny, ale dva. Zde, stejně jako je obvykle blízko konce sezony, drželi několik titulů, jako Nelson Piquet v prvním závodě v Suzuce vyhrál Gerhard Berger. Také ‚řekl campeonó‘ senes V roce 1988, po velkém comebacku, dosažení první ze svých tří šampionátů.

Foto: Red Bull

Prost, Ztratil jsem s brazilským 1988 Světového poháru, vyhrál i v Suzuce, v roce 1989, ale po dotyku s Ayrton byl ze závodu. Nicméně Senna byl penalizován později a Francouz získal titul. ‚Kouzlo‘ vyhrál svůj třetí šampionát v roce 1991 tam také. Dříve v roce 1990, auguri Suzuki Dosáhl první pódium na japonský ve své zemi. Jiní, kteří dokončili své tituly v grafu byly Häkkinen v roce 1998 a 1999, Schumacher v roce 2000 a 2003, a Vettel v roce 2011.

Počty pilotů v Suzuce

To je japonská Grand Prix 31, v zemi, která začala hostit závody F1 v roce 1976. Čtyři z nich, včetně první dva byly v Fuji, a druhá 26 (27, pomocí nichž bude tento víkend konat) byli Suzuka. Řidič, který vyhrál vícekrát existuje Michael Schumacher, kterému se podařilo šesti výher. Následované aktivní řidič, Sebastian Vettel, se čtyřmi vítězstvími. V roce 2011 nevyhrál, ale dvojnásobný mistr světa byl vyhlášen. Že vydání vedl Button, který je vedle Alonso, Räikkönen a Hamilton jeden z pilotů současné sítě, kteří vědí, co je k dosažení úspěchu. Rosberg, Například, on nikdy vyhrál v Suzuce. Ano, on dosáhl pólu, stejně jako Felipe Massa. Záznam, který Schumacher také dominuje s osmi, následované Vettel se čtyřmi, a které ještě neuvedl své jméno řidiče jako Alonso a Lewis Hamilton.

Foto: Ferrari

Británie má v úmyslu na debut a získat jejich dvanáctý pól roku. S Vettel v Singapuru ztratil veškerou naději na bití historický rekord po sobě jdoucích předních pozicích v kvalifikaci (on zůstal jedním z porovnávání senes), Ale stále můžete dosáhnout Sebastian sám, který vstřelil 15 ve stejném šampionátu, bude v roce 2011 nezlepší, i když tie Britům 13. vítězství dosažené Schumacher v roce 2004 a Vettel v roce 2013, ale to bude muset vyhrát šest zbývající. kola V Suzuce více rozšířil. Zatímco Michael také dominuje tento záznam (čtyři), není ani tak jeho výhoda oproti ostatním řidičům. Prost a Webber mají tři, Senna a Ralf Schumacher oba, a mnozí řidiči jeden. Včetně Vettel, Räikkönen, Button, Hamilton a Fernando Alonso.

Pirelli, pověsti a vždycky Jules

Budou mít co do činění s novými parametry Pirelli Na tlak v pneumatikách s tím, co se stalo s Mercedes v Singapuru? Nevíme, a říkají, že jeden, ale Pirelli, pro toho či onoho důvodu, zůstává problémem. Pro tento test bude provádět nejodolnější sloučeniny, usilovně (S pás oranžová) a prostředky (S bílého pruhu). I když v předchozím závodě použili měkčí Pirelli nechtěl riskovat na okruh s dlouhými rovinkami a vysokorychlostních zatáček, které vyžadují velké množství pneumatik. Kromě toho japonská Grand Prix se koná obvykle na začátku října, a to dělá již se očekává mírně vyšší teploty předem. Suzuka je místo, které apeluje na všechny piloty a je obvykle uvedeno, kdy požádal o své favority.

Japonský plán Grand Prix

letový řád Japonskoletový řád Španělskozávod

klasifikace

zdarma 3

bez praxe 2

zdarma 1

27/09 - 14:0027/09 - 07:00
26/09 - 15:0026/09 - 08:00
26/09 - 12:0026/09 - 05:00
25/09 - 14:0025/09 - 07:00
25/09 - 10:0025/09 - 03:00

Jedná se o týden doprovázet různé pověsti o nadcházející sezónu. Na jedné straně, která říká, že v Japonsku, velký místní prize prak, Jenson Button oznámí do důchodu na konci šampionátu. Británie uznala mít ztratil radost v této kategorii. Kromě toho, Red Bull stále nemůže rozhodnout, co si jezdce z roku 2016, i když vstup je spojen audi Formule 1 (opět), s energetickými nápoji, hrozí, pokud Ferrari se stane jeho další partner, opustit sportu v případě, že neobdrží stejný motor jako Scuderia. Na druhé straně, to bude víkend mnoho emocí, kde před rokem Jules Bianchi utrpěli nehodu, která později vzal život. Manor je připraven vzít v nejlepším způsobem. Nezapomeňte, Jules.

Muži následovat

Tři týmy budou mít na výsluní tento víkend. Na jedné straně musíme zjistit, jestli Mercedes opět dominují, když udělal v každé Velké ceně s výjimkou před několika dny Singapore. A na straně druhé, budeme muset zjistit, jestli Ferrari a Red Bull je stejně konkurenční jako v předchozím testu nebo v případě Mercedes se vrací do vedení, který ze čtyř pilotů těchto dvou týmů bude doprovázet Rosberga a Hamilton na stupních vítězů. Stejně tak může ztratit ze zřetele Toro Rosso po zmatku posledního závodu. Budou týmové příkazy? ¿Budou opět ignorovat? Uvidíme.