prak

Honda NSX záchranné opuštěný v lese Rusku

Tato první generace Honda NSX byla zachráněna poté, co opustil jejich osudu svého majitele po celá léta v ruské lese. Měl dlouhé vodotěsné tělo už vrstvu formy.

NSX při jeho záchraně.

První generace Honda NSX není typ objektů, které opustí suelan opuštěné venku v lese. Nicméně, v lesích nedaleko Petrohradu, Rusko, je přesně to, co bychom mohli najít, protože tomto čísle stříbra Zůstal zapomenut po celá léta spí v kapradí která vyrostla kolem nich.

Není známo, jak dlouho to zůstalo na tomto místě, ale tak oni musí být o několik let. Osoba, která zachránila prokázal svou předchozí majitel, který kdysi objevil nepříjemnou situaci modelu, se rozhodl podívat se, kdo prodal zpětného odkupu.

Honda NSX vítězství z roku 1990 a jeho selhal role na trhu

Z popisu, NSX je bezmotorový, Důvodem se zdá, že bylo upuštěno. Před několika lety tato otázka byla na prodej jednoho milionu rublů, asi 17.000 dolarů, ale pak ztratil jeho stopu. Až do dnešního dne.

NSX a svítí po silném mytí.

Naštěstí jednou zachránil prostě musel dát mu dobrou umýt odstranit nečistoty, včetně větší vrstvou plísně v některých oblastech, zejména v důsledku extrémní vlhkosti prostředí. Ačkoli zimní počasí muselo být nejhorší a pravděpodobně již více než v zimě pokryté tlustou vrstvou sněhu.

Záměrem současného vlastníka zvažuje obnovit do původního stavu, která bude dost složité v Rusku, kde se předpokládá, že existuje pouze 20 jednotek tohoto modelu, nebo prodat někomu, kdo chce.

Nová Honda NSX je technologický úspěch, ale celá prodejní fiasko

Ze všech modelů jeho věku a potenciál, NSX je jedním z nejlepších možností, jak obnovit, ale nevychází zrovna levné a snadno najít náhradu za původní atmosférickým motorem V6. Ale jakmile dokončena, je model s zaslouženou pověst robustnosti a spolehlivosti, která má také dynamické chování nevhodné modelu věku a velmi dramatické estetiku, které se zdají mít vliv na roky. Ve skutečnosti jsou ceny těchto použitých modelů jsou stále poměrně vysoká.