prak

Honda Jazz 2017: facelift je popsán ve firmě

Očekávaný malý facelift Honda Jazz je již realitou. Po sérii uniklých obrázků, Honda konečně odhalila na akci na téma „facelift“ svého modelu. Kromě různých estetických změn, nová Honda Jazz obsahuje novou úroveň technologického vybavení. Zpočátku půjde do prodeje v Japonsku a později přijít na jiné trhy.

Honda Jazz 2017 - později

Živé pohledy a nová Honda Jazz 2017 během prezentační akce.

Ještě před pár týdny prvními obrazy nového unikly Honda Jazz 2017. Japonská automobilka pracuje na facelift pro své malé užitečnosti. No, je to oficiální. Honda pořádá událost, která se stala známá veřejnosti některé z nových funkcí nového jazzu. S tímto nastavením, stejně jako nabízí novou image, ale také přidal několik nových funkcí na úrovni výbavy.

Analýzu živých snímků pořízených z nové Hondy Jazz 2017, vidíme, že většina změn navenek se zaměřují na přední i zadní části. Mnohé z těchto změn jsou již patrné v uvedeném filtrací. nový Jazz otevře grill Detaily lesklou černou nebo nová Přední nárazník obsahující LED pro denní svícení.

Podíváme-li se na zadní straně, plus přepracované nárazníky, nové formy, že zadní pomáhá zprostředkovat hranatější vzhled. Jiné pozoruhodné detaily exteriéru jsou nová zpětná zrcátka s integrovaným nebo Nová litá kola 16 se posunuje která premiéry design.

Honda Jazz 2017 - Přední

V detailu, přední Honda Jazz 2017.

A co uvnitř? I když událost, která byla ukázána nová Honda Jazz nesměla dívat se velmi podrobně v obrazech doprovázejících tento článek oceňujeme, že se otevře nové čalounění a některé trim jsou hotové v lesklé černé barvě. Na druhé straně víme, že řada (alespoň v asijských trzích) zůstávají nezměněny. Z tohoto důvodu, to je více než pravděpodobné, že totéž se stane v Evropě.

V zařízení, v závislosti na nastavení vyvážení úrovně, najdeme Keyless Entry systém, připojení Bluetooth, Hill Start Assistant (HSA) 6,8 palce dotykový displej Pro novou verzi informačního systému nebo Couvací kamera.

V době, kdy Honda neposkytla podrobnosti o mechanické části 2017 Honda Jazz, ale nejlogičtější není žádná změna v tomto ohledu. Pokud ano, bude i nadále poháněn 1,5-litrový motor i-VTEC čtyřválec 120 k a 145 Nm točivého momentu v kombinaci s CVT automatickou převodovkou typu.

Honda Jazz 2017 - Vnitřní

Uvnitř nové Hondy Jazz 2017.

Ve specifickém provedení nového Jazz pro Evropu (a tím i Španělsko) žádné informace. Budeme muset počkat. V současné době v našich prodejců Honda Jazz je nabízená 1,3 i-VTEC s 102 koní a 123 Nm které mohou být kombinovány s manuální nebo automatickou převodovkou CVT.