Dacia

Dacia Duster Velký: nová 7-místná Duster dorazí v roce 2018

Nová generace modelu Dacia Duster přijde naložené s novým hráni v roce 2018. Kromě přijímání novou architekturu a poskytují více atraktivní a moderní design, jeden z velkých prvenství na světové premiéře nový Duster je verze sedmimístný , Obdržíte Velký Dacia Duster přezdívku a jako základní model, dosáhne prodejců v roce 2018.

Dacia Duster 2018 - Zábava

Nová Dacia Duster rekreace 2018. Kredit: Auto Express.

který bude druhá generace Dacia Duster je blíže co si myslíme. Současný model je jedním z nejprodávanějších SUV ve Španělsku (to stalo v 26. místě v žebříčku nejprodávanějších vozů v roce 2016 na španělském trhu) a na evropské úrovni, protože jeho vynikající hodnotu za peníze. Nicméně, v letech váží, a to je čas na Dacia pustit do práce a hodit trh zcela novou podobu modelu. Další technologie, velký, atraktivní a moderní.

ale, Co víme o nové Dacia Duster? Ačkoli jeho coming-out se bude konat koncem tohoto roku 2017, můžeme předpokládat mnoho podrobností nové generace Duster. Mnohé z těchto změn, které mají být zavedeny bude mít za cíl populární model využít nezastavitelný růst mají prodejů SUV na evropském trhu.

Jedním z hlavních Nová mít premiéru nová Dacia Duster 2018 je verze 7-místná. To bude pokřtěno Dacia Duster Velký a bude umístěn jako zajímavou alternativu (především pro svou cenu) na Nissan X-Trail nebo Sorento. Logicky, že nová generace Duster k dispozici po dobu jednoho obklad pojmout třetí řady sedadel pro dva cestující zvýší jeho velikost z aktuální verzi modelu.

Dacia Duster 2018 - Zábava

Nová Duster bude obsahovat verzi se sedmi sedadly s názvem Dacia Duster velký. To dorazí v roce 2018.

Dacia Duster, že můžeme najít u dealerů měří 4,31 m dlouhý a jeho rozvor činí 2,67 metrů. Nová generace bude používat platforma CMF a jako výsledek, můžete zvýšit jeho velikost až 4,50 metrů dlouhý. Jejich souboj bude také růst o několik centimetrů. S tímto prostorem navíc, které lze získat v prostoru pro cestující a zavazadlový prostor pojme třetí řadu sedadel. Kufr projde 500 kubických litrů v modelu pěti sedadel a 650 litrů ve variantě sedmi křesel. Nyní toto číslo je 475 litrů.

A co design? nová Dacia Duster a velký Duster Ty budou mít prospěch z obraz aktualizováno vyznačuje měkčí uhlazenější linky a sady. To se bude pohybovat od robustní a robustní konstrukci současného modelu, ačkoli ochrany a obrany jsou stále přítomny kolem vnějšku neměli zapomínat, že se jedná o SUV schopna čelit všechny druhy cest a výzvy.

Řada motor bude také přijímat nové funkce. Nalézt nové možnosti pro uložení jako 1,2l TCE motor V současné době jsme zjistili u některých modelů Renault. Ve své specifické konfiguraci pro Dacia Duster 2018 velký hodit přibližný výkon 120 hp. Další motor, který bude přítomen bude 0,9 litru TCE 90 hp.

Dacia Duster 2018 - Zábava

Další zábava příští generace Dacia Duster. Credit: AutoPlus.

V odstavci nafty, informace zveřejněné
náš kolega Auto Express
Berou na vědomí, že 1.5 zastavení motoru dCi
k dispozici
místo toho obsahovat 1,6 dCi s
130 hp. V závislosti na zvoleném motoru si můžeme vybrat box
manuální převodovka nebo automatická pilot operoval Easy-R. Bude nabízen v tahu
front a všichni 4x4.

Náhled nové Dacia Duster 2017: to je to, co o něm víme