Dacia

Náhled nové Dacia Duster 2017: to je to, co o něm víme

Kompletní rekonstrukce na Dacia Duster: Nový rumunský SUV dorazí v roce 2017, který seděl na modulární platformě Renault-Nissan CMF. To bude zahrnovat moderních a výkonných motorů, včetně 1,2 TCE, a rostou ve velikosti až do 4,50 metrů.

Dacia Duster digitální zábava v roce 2017, jak se představit v AutoPlus.fr

Nová generace přichází Dacia Duster. Po malém zprávy Dacie v Geneva Motor Show 2016, příští rok bude zcela obnovena jedna z nejdůležitějších modelů: Dacia Duster 2017 Bude to mnohem modernější, technologické a atraktivní, nechtěl opustit tento štítek nízkonákladový SUV.

Pro začátečníky, bude nová druhá generace Duster být založeny na Modulární platforma CMF Renault-Nissan Alliance, již používá v mnoha dalších modelech skupiny. To přinese řadu vylepšení, například v jeho dynamické chování nebo strukturální tuhosti, ale tam bude více, a jeho velikost bude výrazně poroste.

2017 Dacia Duster bude měřit asi 4,50 m dlouhý, roste o téměř dvacet centimetrů od proudu. Tento nárůst bude trh Nová verze sedmimístný, Kromě standardního pětimístný. To bude mít premiéru efektivní motory, zvýraznění 1,2 TCE turbo, již nabízeny v jiných modelů Renault a nový Mégane: Duster nabídne 115 nebo 120 koní.

Další možností bude 0,9 TCE 90 a známý CV, jakož i diesel 1,5 dCi 90 k nebo 110 hp, s manuální nebo automatickou pilotoval Easy-R. Doufáme, že v některých ze svých verzí schválila průměrnou spotřebu pod 4 l / 100 km: propracovanější aerodynamiku a nízké hmotnosti bude rovněž spolupracovat k tomu.

Bude nabízen v provedení 4x2 nebo 4x4 přední trakci a Jeho design je velkou neznámou: Nevěřte příliš mnoho z těchto digitálních rekreace od německého vydání AutoBild, protože konečná podoba bude značně lišit. Stále očekáváme atraktivnější a moderní styl, bez ztráty robustnosti charakteristickou modelu

v Dacia Duster 2017 Budeme také vidět více kompletní zařízení v aktivní a pasivní bezpečnostní technologie, a všichni zůstali za velmi výhodné ceny: jeho cílem není konkurovat Nissan Qashqai nebo renault kadjar. Bude oficiálně představen v roce 2017, ale jako obvykle, v Motor.es doufáme ukázat pokrok v jejich vývoji prostřednictvím našich špionážních fotografiích.

obrázků: AutoPlus.fr