Dacia

Dacia Duster 2019: První fotografie nové generace

  • Jedná se o první obrázky druhé generace úspěšného modelu Dacia Duster, bude jedním z měřítko pro crossover trhu být obnoveno v roce 2018.
  • Stále v testování, tato otázka je maskovaný skrýt mnoho nových funkcí, které najdeme v druhé generaci.

Nová Dacia Duster druhé generace.

Nová generace modelu Dacia Duster byl velmi nepolapitelný, do dnešního dne, v němž Naši fotografové se podařilo zachytit na konci testu jednotek Dacia crossover, jsme nebyli schopni se podívat na nástupce úspěšného Duster, jeden z nejvýznamnějších modelů v crossover segmentu.

Tato nová generace To by mělo dostat na trh v příštím roce a bude skákat docela prohlásil s ohledem na odcházející generaci. Nová Duster 2019 bude vyšší a dostávají značné inovace, ale největší novinky lze nalézt v zabudování nová varianta 7-místná tělo být známý jako velkého prachovka a může pojmout první tři řady sedadel. Je-li aktuální Duster je již impozantní soupeř pro jeho ekonomickou nabídku, nový Duster tělo s největší pravděpodobností výrazně rozšířit své obchodní cíle a ukázal přímo na tržišti 7-sedačková SUV, která ho dosud vyhnul pro přístup.

Ale pro tento nový Duster je první růst, a to je přesně to, co bude tato nová generace crossoveru pomocí platformy CMF, tak To zvýší od 4.31 m do 4,50 m délky, čímž se zvyšuje rozvoru a získat prostor (potřebný pro novou řadu sedadel) v interiéru a zavazadlový prostor, který může užít na objem 500 litrů, v 5-sedačková a až 650 l v 7 míst.

Druhá generace se bude zvětšovat.

Změna velikosti je zřejmé v této sérii špionážních fotky, na kterých vidíme poněkud objemnější těla a zejména delší. Objemy vykazují velmi podobná současné Duster postavu, však vidíme nové funkce k obvyklému vzoru formulářů.

Přední bude představovat zásadní redesign, ale Tento přístroj zobrazuje vzduch jednoznačným Duster. Tentýž pocit máme, když se podíváme na vyznačených podběhy kol či střešní nosič, velmi podobnými těm současným vytvářela. Ačkoliv se redesign ocení model bude velmi hluboká, s mnohem uhladil Duster které se nacházejí u dealerů dnes funkcí.

Pokud jde o mechanické rozsahu, najdeme i významný upgrade s novými účinnější a výkonnější motory, počínaje 0,9-litrový TCE 90 k a 1,2 l TCE 120 hp K dispozici v rozmezí od Renaultu, kromě motoru 1.6 dCi 130 k, který odejde do důchodu současnou 1.5 dCi. Samozřejmě, že budeme pokračovat s všech kol verzi pohonu a tam budou nějaké možnost instalovat i automatickou převodovku.

Dacia Duster Velký: nová 7-místná Duster dorazí v roce 2018

foto: S. Baldauf / SB-Medien