Dacia

Dacia Duster 2018: vypadá to, že nové generace v pohybu

V tomto videu si ukážeme špionážní prototyp nové Dacia Duster 2018 stěhování během zkušební relace na silnici. Dacia pokračuje v práci na vývoji další generace populárního SUV vlajku, která nese jeho vynikající hodnotu za peníze. Je to hit na trhu v roce 2018, bude mít premiéru platformu a začlenit verzi se sedmi sedadly.

Dacia Duster 2018 - spy photo

Dacia Duster spy photo 2018. Foto: S. Baldauf / SB-Medien.

Nová generace modelu Dacia Duster je v plném proudu. V posledních měsících jsme byli publikování různých špionážní fotografie a informace o různých vývoji a změnám, které budou trpět populární SUV Dacia. Je nepopiratelné, že obchodní úspěch Duster cenový faktor je v horní části tabulky, ale s příchodem druhé generace, chce značka jít o krok dále a dále vylepšit svůj kultovní model.

V tomto videu můžete vidět prototyp špionážní pohybu během testovacího sezení na silnici. I když vizuálně vidět nic nového o fotografiích uveřejněných před několika dny, je zajímavé slyšet zvuk vyzařovaný nový model Duster a jak čelí klikatých silnice. I když je venku ještě maskovaný odshora až dolů, je zajímavé připomenout informaci jsme echo před několika dny a ukázal možnosti, že nová Dacia Duster je prezentován na konci tohoto měsíce června.

Zdá se, že Dacia dokončuje podrobnosti o soukromou akci, která se bude konat ve dnech 22. června a který zobrazuje jeho přepracovaný model do vybrané skupině novinářů. Návrh bude předložen evoluce aktuální verzi. Avšak na technické úrovni dá značný skok. Mezi další změny, bude to uvolněním plošina Renault a Nissan CMF.

Špionážní video z nového modelu Dacia Duster při jedné ze svých silničních testů.

Při použití této architektury nové Dacia Duster 2018 zvýší jeho velikost. Dokonce premiéru rozšířená varianta rozvorkterý může obsahovat až sedm míst dovnitř. To je Dacia Duster Velký 2018 model, který jsme mluvili dříve. Očekává se, dotýkat se délka 4,50 m. Kromě zvýšení dostupný prostor v prostoru pro cestující, na zvětšení objemu kufru 650 litrů.

A co mechanického Aparado? Řada motorů nové generace Dacia Duster bude kompletně zrekonstruován. To bude přijímat účinnější motory v současné době zaměstnán Renault. Tam budou dostupné možnosti motorové nafty a benzínu. V závislosti na zvoleném motoru bude doprovázet manuální nebo automatickou převodovkou. Kromě toho můžeme také zvolit nastavení vpředu nebo pohon všech kol.

Zda je či není odhalena v tomto měsíci, se očekává, že bude watchable na Frankfurt Motor Show září 2017. Nová Duster dosáhne evropských showroomů na začátku příštího roku 2018. 

Dacia Duster Velký: nová 7-místná Duster dorazí v roce 2018