Renault

Renault Mégane 2016: motory a zařízení, maloobchod

Renault Mégane 2016 byl předložen k přirozené v roce 2015 autosalonu ve Frankfurtu, rovněž s využitím prezentovat nová data z kompaktního, jak svou řadu motorů a moderní zařízení: to, co máte v detailu.

Nový Renault Mégane učinil svůj styl prezentace na autosalonu ve Frankfurtu 2015. Po dvaceti letech úspěchu, francouzský kompaktní (ve španělské výroby) je kompletně obnovena ve čtvrté generaci, a činí tak s mnohem modernějším designem, široký technologické zařízení zatížení, které umožní nové možnosti a řadu vysoce výkonných motorů.

Nebude to u dealerů až do začátku roku 2016, a pak bude vědět, ceny Renault Megane 2016. Zatím není nedostatek nových údajů, které ukazují, více detailů, co můžeme očekávat od modelu. Počínaje jeho vnější design, rekonstrukce dokončena, Mégane 2016 a používá nový designový jazyk již viděli v jiných modelech diamantu, jako je Renault Talisman 2016 sám.

s 4.359 metrů dlouhý, nový Mégane Nyní je delší, a zároveň nižší než u 1.447 metrů metrů široký. Rozvor nyní běží na 2,70 metrů, zatímco její rozchod kol se zvýší na 1,591 metrů na svém předním a 1,586 metrů na zadní nápravu. Tak dynamičtější a svalnaté linie zdůrazňují, doprovázen litá kola do 18 palců (Standard nebo volitelné).

V popředí, tam máme novou lichoběžníkovou masku chladiče s horizontálními chromovanými linkami a velkým diamantovým logem předsedal jeho středu. Jeho přední a zadní čočky pomůže přidat osobnost s jeho světelným podpisem. Světlomety obsahují LED světla pro denní svícení jako C, představil ve stejných nárazníků. Pro jeho část, zadní světla jsou horizontální, téměř nástupem do středu brány s logem značky.

Ve výše uvedených provedeních, Mégane 2016 bude zahrnovat Full LED světlomety -diody i pro potkávací i silniční, Pure Vision technologii LED. Uvnitř Renault věnovala velkou pozornost ke zvýšení pocitu kvality, s více měkké plasty, soft-touch materiálu a chromované akcenty. Pro čalounění jsou k dispozici pět různých variant -to vše v kombinaci s black-Alcantara textilie na horní povrch.

Také na jeho povrchovou úpravou najdete s elektrickým nastavováním bederní a vyhřívání sedadel na předních sedadlech; začlenit masážní sedadlo funkci řidiče. Příčné rameno místnosti a podélné rameno zadních cestujících se také mírně zvýšil oproti předchozímu modelu. jeho kufr, Kromě toho, nyní dosahuje 434 litrů kapacity.

V závislosti na úrovni cíle, nebo jako jednu z možností, Renault Megane bude k dispozici velmi vynikající zařízení prvky, stejně jako ozvučení Bose s devíti reproduktory, subwoofer a digitální zesilovač. Promítaný instrumentace "Head-Up Display„Bude to další možnost, s velkým Dotykový displej R-Link 2, k dispozici ve dvou verzích: 7 palec horizontálně nebo vertikálně 8,7 palce, a četné možnosti připojení.

Další novinkou je Multi Button Sense, působící na akcelerátor a změny (ve verzích s EDC dvojí změnou spojky) po dobu pěti přednastavených režimů: Sport, Normal, Comfort, Eco a
Personalizované. Kromě toho, Vnitřní osvětlení se může také měnit v závislosti na pěti různých prostředíchČervená, zelená, modrá, fialová nebo hnědá.

Elektronika má také roli v nové bezpečnostní asistenty, Adaptivní tempomat ACC energie brzdění nouzový výstražný detekční neúmyslné změně jízdního pruhu signály a rychlostní omezení, alarm mrtvého úhlu, parkovací handsfree Easy Park Assist, Automatická převodovka paprsek a přejezd je přítomen nebo zadní kamera.

Hovoříme o rozsahu 2016 motory Renault Mégane, s působností od 90 koní a 205 hp. Počáteční modelové řady se skládá Energy dCi tři diesel s 90 kW, 110 kW a 130 kW. Je HP motor dCi 110 mohou být kombinovány s poli změní EDC dvouspojková sedm převodů ani šestistupňovou manuální převodovku: v posledně uvedeném případě homologované průměrnou spotřebou 3,3 l / 100 km a pouze 86 g / km CO2.

Benzínem, Energetický TCE 100HP nebo nabídnout 130 hp, druhá pouze se sedmistupňovou EDC. Kulminovat rozsahu, tam je Renault Megane GT 1,6 TCE engine 200 hp a konkrétní sportovní podvozek a estetický diferenciace pod vedením Renault Sport.

Renault Megane GT 2016 podvozek a 205 hp 4Control

K dispozici bude více v blízké budoucnosti s Renault Megane Hybrid Assist které dorazí v roce 2017 obsahující dieselový hybridní pomáhá (využití energie při brzdění a zpomalení, čistý non-hybridní), a tím snížení spotřeby paliva a emisí na 3 l / 100 km a 76 g / km CO2, resp. Dříve, v roce 2016, přijde Renault Megane GT diesel, s motorem dCi 165 hp a šestistupňovou změní EDC.