BMW

BMW řady 3 2018 v konečném uspořádání Hunted

  • Prototypy budoucího BMW řady 3 již ve svých závěrečných fázích vývoje.
  • Tento prototyp loven kolo a ve svém konečném uspořádání, s tělem a prvky, které patří do série G20 generace 3.
  • Jeho start bude shodovat s novým BMW X5 2018.

Lovili ze závodu BMW v Mnichově.

Stejně jako nové BMW X5 2018 nové řady 3 a směřující do finální fáze vývoje. Prototyp jsme byli na lovu tentokrát a má to, co se zdá být jeho konečná tělo. Přes zjevné a hluboké maskovací vinylu, můžeme vidět, jak tento prototyp a má koncové prvky, jako jsou panely karoserie nebo dokonce optický.

Tato nová iterace řady 3 přijímá interní kód G20, a být jisti, všechny předchozí zprávy, bude jedním z největších generační skoky dané modelem v posledních letech. Čelit stále zvláštní pravomoci, do segmentu SUV také nedávno přidal novou Jaguar XE, inženýři BMW bude klást velké úsilí na kvalitu tohoto nového modelu generace.

2018 bude vidět zrod nové řady 3 dokonce změnit své celkové proporce, snaží nabídnout nejen sportovní sedan a dynamický vzhled, ale přátelské a luxusní uvnitř. K tomu hodně úsilí bude znamenat nejen na kvalitu povrchových úprav, ale také v použitých materiálů.

Jeho rozměry jsou mírně upraveny, přičemž do vesmíru.

Technologický skok bude také významný, a to nejen mluvit o mnoho pokroků v kapitole o připojení a infotainment. Tento nový 3 Series a bude založen na platforma CLAR, Cluster arquitecture vydané aktuální řady 7 a všechny modely budou mít podpis pohon zadních kol Mnichov.

Tento nový rám umožní snížení celkové hmotnosti, použitím lehčích materiálů, jako vysokopevnostní oceli, hliníku, nebo dokonce jako modely, uhlíkových vláken.

Takže můžeme usuzovat na to prototyp design je evoluce posledních linek uvolněných podle značky. Jako v případě nové řady 5, jehož poslední linky jasně odvozené z řady 7. funkce se zdají být silnější, přičemž classic double mřížka ledvin zvětšit a obvod pasu klín, který vystoupí na stranu.

Kvalitativní a kvantitativní skok.

Pokud jde o jeho mechanické rozsahu, to je ještě brzy na to říci nic, ale
můžeme být jisti, že díky této nové platformě mohl
dostupné verze hybridní nebo energie.

foto: AutoMedia