BMW

BMW M3 E46 CSL Oslava desátého výročí M3 CSL

BMW M3 CSL výročí. A v tomto roce slaví ne méně než deset let od svého narození, ale přesto je stále ještě mladý. Říci, že BMW M3 E46 CSL je jedním z nejradikálnějších a efektivní emetreses všech dob není přehnané. Nyní ve svém desátém narozeniny padesát jednotek se shromáždili k oslavám.

Psal se rok 2003, kdy BMW do prodeje BMW M3 CSL, Emetres velmi zvláštní pod základnou M3 E46 se odlehčené váze a efektivněji orientované podvozku okruhu se stal legendou v sáze v průběhu času. 

Pouze 1383 jednotek CSL byly vyrobeny, takže v případě, že cena byla příliš vysoká při narození, následná cena akcií vydržel dobře v průběhu let. M3 CSL má celkovou hmotnost 1385kg (110 Kg snížení tělesné hmotnosti ve srovnání se standardní M3) s jeho stropní uhlíkových vláken a odstraňování tlumících prvků nebo pohodlí. 

Například CSL neobsahoval standardní klimatizace a zvukové zařízení (i když byly k dispozici volitelně), s úmyslem ušetřit pár kilo sem a tam, a předměty, jako jsou vaše kola BBS 19 palců scvrkla nic méně než jedenáct kilogramů. Ale nebyl to jeho lehčí váha jediným rozdílem. 

Jeho přirozeným sáním šestiválec a 3,2 litry zvýšila sílu 360 koní při 7900 otáčkách za minutu, a on byl ještě touží klína rychle. Díky němu a SMG sekvenční převodovkou CSL byl schopen urychlit z 0 na 100 km / h za 4,8 sekundy.

Účinnost z rámu, s nadměrnými brzdy, radikální tlumení, pneumatik Semi-slick Michelin Pilot Sport Cup nebo kontrola stability se specifickou M funkcí pro použití v okruhu hovoří velmi jasně jeho Nordschleife čas za 7 minut a 50 sekund, která i dnes zůstává těžké porazit čas. 

nyní BMW smontované modelu 50 oslavit desáté výročí v roce BMW Welt Mnichov, s vlastníky ze všech koutů Evropy, a také to bylo zdokumentováno v pěkném videu můžete vidět pár řádků výše. Kdo by se říci, že M3 CSL dokončil ne méně než deset let poté, co je vidět v takové skvělé kondici?