Toyota

Toyota Auris 2018: kompaktní hybrid nové generace je v plném proudu

Naši fotografové vzali nějaké špionážní fotografie nové generace Toyota Auris. Japonský výrobce technici pracují na plný výkon při vývoji nové Auris. Klíčovým plány krátkodobé budoucnost modelu společnosti. To bude mít premiéru platformu a očekává se, že debut koncem tohoto roku nebo začátkem příštího. Nová Toyota Auris 2018 bude efektivnější a technologie.

Toyota Auris 2018 - spy photo Boční

Toyota Auris špionážní fotografie z roku 2018.

nová Toyota Auris 2018 Je to již v plném proudu. Důkazem toho jsou tyto fotografie se nám podařilo vzít v severním Švédsku, zatímco Japonci provedením nějaké zkoušky s využitím poslední nádechy, které měly zimu v Evropě od ostatních částí. Oceánie a Severní Americe známý jako Toyota Corolla, nové generace Toyota Auris přijde naloženo s novými funkcemi.

Toyota bude klást zvláštní důraz na zatraktivnění kompaktnější, protože hraje hlavní roli při prodeji hybridních automobilů na evropské úrovni. K dosažení tohoto cíle bude společnost zdůraznit své silné stránky a pokusit se odstranit její hlavní nedostatky. Jedním z nejdůležitějších změn přicházejících s novým modelem je příchod platforma tnga.

Po Toyota C-HR, jeden z připravovaných modelů Toyoty, aby přijaly takovou globální modulární architekturu bude příští Auris a jejich varianty. Nová platforma japonských vozů značky lze přizpůsobit velmi různé segmenty. Podle výpočtů výrobce pro 2020 polovinu svých modelů budou vyráběny dle standardů architektury tnga.

Toyota Auris 2018 - spy photo zpět

Pod maskování a kusy starého modelu, nová generace Toyoty Auris skrývá.

Přijetím výše uvedené platformy, Toyota Auris 2018 můžete výrazně snížit jeho hmotnost a počet dílů potřebných pro jejich výrobu, zatímco tuhost se zvyšuje. Také příznivě ovlivňuje mechanickou část. Podstatně zlepšit efektivitu a dynamiku motoru. A když už mluvíme o motorech, se očekává v rozmezí od běžných možností (benzínovým a naftovým motorem), jakož i příslušné non-plug-in hybridní verzi stále podána.

Přestože se jedná o jediný špionážní fotografie se nám podařilo učinit další generaci Auris, naše aktuální zprávy naznačují, že rozsah pro stejné tělo zůstane ve složení. Všechno se točí kolem základní pětidveřový hatchback, zatímco známější alternativa udržovat příjmení "Touring Sports“.

Důležitý detail mít na paměti lovili jednotky je, že kromě pózuje v maskování i v zahraničí prozatímní prvky jako světlomety, nadále používat mnoho komponent modelu v současné době jsme na obchodní zastoupení. Budeme muset počkat, výrobní prototyp nové Toyoty Auris.

Toyota Auris 2018 - spy photo

Toyota testovat novou generaci Auris v severním Švédsku.

kdy bude
prezentovány?
Je ještě příliš brzy na konkrétní datum
Na své si přijdou-out. Pokud vezmeme v úvahu vyfotografování jednotku a už
jsme v dubnu, s největší pravděpodobností nebude vidět nová Toyota Auris
až do konce roku, nebo dokonce brzy 2018. V každém případě budeme pokračovat
Vývoj úzce pokusit se ho znovu chytit.

foto: AutoMedia