Toyota

Toyota Avensis Touring Sports 2018: vývoj nástupce je již v plném proudu

inženýři Toyota tvrdě pracuje na modelu, která by nahradila stávající Avensis a Avensis cestující sportovní. Jeho vývoj již byla zahájena a tyto špionážní fotky ukážeme poprvé nový model s karosérií rodinou. Nová Toyota Avensis Touring Sports 2018 dostaly na trh na začátku příštího roku.

Vzhledem k tomu, třetí generace Toyota Avensis venku
představený v roce 2008, japonský model nedokončila „srazit“ v
Mnoho trhů. Zápisy nebyly v souladu s očekáváním a
Důkazem toho je například auto prodeje ve Španělsku v roce 2016, kdy Toyota by mohla dát pět svých modelů v top 100
prodej aut v naší zemi v uplynulém roce. Ale nic z
jim byl Avensis. To je důvod, proč
Japonští inženýři společnosti jsou již pracuje na nástupci
.

Toyota Avensis Touring Sports 2018 - spy photo

Foto Spy Touring Sport Toyota Avensis 2018.

A důkaz je to Špionážní fotografie Toyota Avensis Touring Sports 2018. Naši fotografové se podařilo chytit těžce maskované jednotky, zatímco Japonci provedli sérii testů v Evropě. Jeho vývoj je v plném proudu, jako základní model s Karoserie sedanu, který bude i nadále ústředním pilířem nové řady Avensis.

ale, Co víme o nové Toyoty Avensis? Za prvé, můžeme předpokládat, že konstrukce tohoto modelu zůstanou věrni hodnotám Toyota. To znamená, že na jedné straně můžeme očekávat elegantní, rodina a stylizované, ale příliš konzervativní image. Na rozdíl od toho, co dělal Zbrusu nová Toyota C-HR, bude nový Avensis neriskujete moc. Bude v souladu s ostatními výrobce uvolní.

Navíc očekáváme, že naše informace jeho rozměry jsou téměř totožné s aktuálním modelem. Takže v případě, že Toyota Avensis Touring Sport 2018, fotografoval modelu můžeme očekávat rozměr kolem 4,820 mm dlouhá a široká 1810 mm. Bitva o Avensis Touring Sport v současné době na trhu stánků na 2.700 mm.

Toyota Avensis Touring Sports 2018 - spy photo

Toyota pracuje na nástupci současných Avensis a Avensis Touring Sports.

V každém případě, i když je udržována velmi podobné rozměry, že nový model bude prostornější, nabízí zavazadlový prostor s vyšší nosností a bude lehčí díky použití lehčích materiálů při jeho konstrukci. Ten bude pro snížení úrovně spotřeby a emisí aniž by to ovlivnilo jejich výkon velmi důležitá.

A co mechanické části? Nové Avensis a Avensis Touring Sports bude mít celou řadu zkomponoval účinnější motory. Diesel BMW domácí bloky budou díky dohodě, která držela oběma společnostmi. K dispozici bude také některé možnosti benzín. Máme k disposici tři motory, čtyřválcový motor, ale s nízkými hladinami velmi zajímavé síly.

Pokud jde o jeho vydání, jsou tací, kteří tvrdí, že jejich coming-out se uskuteční později v tomto roce, takže nedosáhne prodejci dokudbrzy 2018 nejdříve. Budeme bedlivě sledovat vývoj tohoto nového modelu.

Toyota Avensis Touring Sports 2018 - spy photo

Nová Toyota Avensis a Avensis Touring Sports nebude dostanou na trh do roku 2018.

foto: S. Baldauf / SB-Medien