Toyota

Vše, co víme o nové Toyota Supra

Pátá generace Toyota Supra, jeden z nejvíce očekávaných modelů bude debutovat na konci roku 2018 se třemi benzinovými motory a automatickou převodovkou 8 rychlostí, ale může také získat dvojitou spojku. Říkáme tajemství neznámé doposud.

Rekreace Toyota Supra 2018

Je to jeden z nejvíce očekávaných modelů, a to nejen u nás, ale i ve všech motoristických fanoušků, kteří po čtvrté generace Toyota Supra, japonská značka byla osamocené je sportovní high opouštět to všechno na GT86, ale opravdu nemůže s tou velkou dědictví. Zde máte historii Toyota Supra.

Když byl Toyota prezentovány s joint venture s BMW, Japonci si nemyslel, že dlouho. Podíl technologie byl jen začátek, dokud oznámení o vývoji dvou modelů, nahrazení pro BMW Z4 a její ekvivalent v domě: páté generace Supra. O čtyřicet let později, Toyota nabídne nový sporťák kladen na lanech soupeři, jako je nový Alpine A110 Porsche 718 nebo Boxster.

Nová Toyota Supra se očekává, že nesmí překročit 1400 kg, postava hmotnosti je umožněna modulární platformy BMW na HPLC za použití hliníku, vysokopevnostní oceli a uhlík. Toyota model Bude to konkrétně RWD.

Nejnovější obrázky špionážní odhalit věrný konceptu 2014 detailů.

Zatím jsme viděli mnoho špionážní fotky v různých částech Evropy a zejména v Německu, as Vývoj podvozku se provádí pomocí nového BMW Z, ale absolutní zdroje solventnosti nám řekli, že ve stejnou dobu, Byly provádí speciální zkoušky na zkušebních tratích přísně soukromé značky v Japonsku zaměřená na poskytování sportovní typicky asi Toyota.

S interním kódem J29, bude design exteriéru hluboce poznamenán Toyota FT-1 Concept 2014 s kapucí a vyklenutou výška stropu nebo totožný s pojmem světlometů. Ačkoliv interiéru jsme viděli v některých špionážních fotografiích je Z4 s některými změnami, bude konečné být mix sofistikovanosti a tradice s kůže, hliník a uhlík v nedohlednu. Kromě budoucnost Toyota Supra bude dvousedadlový vůz.

Toyota Supra vydala svorky zcela nové brzdy Brembo, spolu s novým roadster od BMW. Speciál pro high-end sportovní brzdná plocha a lehčí, s novou formou, která má pět otvorů, které nezahrnují ztrátu brzdného účinku.

Detail nové brzdové čelisti vyvinuté Brembo.

Několik výkonu s automatickou převodovkou

V mechanické, Supra sdílet nové TwinPower Turbo benzín bloky s BMW roadsteru, začínající dvě verze čtyřválcové v souladu s 2,0 l 210 a 273 hp, a výkonný šestiválcový Turbo na vrcholu s 375 hp.

Tyto tři možnosti Budou v kombinaci s automatickou převodovkou 8 rychlostí, obvyklý širokou škálu modelů BMW. Přestože některá média hovoří, že to nebude mít žádný výběr, opravdu ZF také nabízí další alternativy transaxle speciální typ pro nový Toyota Supra, as 8P duální spojkou a planetární 8DT běžnou dvojitou spojkou.

8DT box je volitelná dvouspojková, které lze namontovat na nových japonských sportů, proto, že je speciálně konstruované pro sport RWD, celkem, hybridní, hybridní AWD a různé mechanické konfigurace, se až tři úrovně s maximálním točivým momentem 1000 Nm, nabízí mimořádně rychlou změnu přes šest převodových stupňů optimalizuje zrychlení a maximální rychlost poslední dva režimu a snížení spotřeby paliva.

Optické Toyota Supra skupiny

Toyota Supra Elektrifikovaná není vyloučeno

Vydáno v novém Porsche Panamera, tento přenos nahrazuje To má volitelný hybridní modul, který je namontován ve skříni spojky a poskytuje maximální výkon 100 kW a pár 400 nm, může Rychlost v elektrickém režimu až 140 km / h.

v principu Není záměrem, že hybridní verze také nabízí ale zodpovědný za Toyota Evropě pokročilé nelze vyloučit plug-in hybridní set v tomto modelu, ale není tam žádné potvrzení ačkoli Vznikají možnostíElektrický motor na zadní nápravu a dvě přední nápravy a navíc 2,0 litru BMW nebo přizpůsobení systému Lexus, vybavený v nové LC 500h.

Tyto dvě možnosti vyžadují baterie, což by zvýšilo hmotnost modelu a Toyota nechtějí; BMW EDrive nepoužívá technologii. jednou z možností reálnější je nový elektrický kompresor patentovala Toyota a Gazoo Racing, který zanechal svou stopu.

Zaostávají Toyota Supra 2018

Druhou možností je použití této nové sportovní dvojí spojky pro přenos ZF s volitelným hybridní modul, který by nejschůdnější řešení.

Jeho prezentace bude shodovat s 40. výročí

Kdy uvidíme? Toyota je v současné době vývoj s absolutní jistotou. A to natolik, že roadster modelu BMW bude první debut na autosalonu v Paříži 2018. To vstoupí do montážní linku ve stejnou dobu, v listopadu 2018 a výrobní závod Magna Steyr v rakouském Grazu.

Dalším Listopad je klíčovým, jako japonské značky představí nový koncept vozu na autosalónu v Tokiu ale tentokrát zobrazující výrobní model velmi přesným způsobem. Jen o rok později, bude prezentován výrobní model, stejný rok, který uplyne 40 let od narození Supra, a bude k prodeji na jaře roku 2019.

Bombe Střecha Toyota Supra je evidentní