sedlo

Seat León 2017: dále jen ‘restyling’, úplně nahá

V následujících měsících se ‚restyling‘ třetí generace Seat Leon bude oficiálně představen s drobnými kosmetickými změnami v přední a zadní části. V těchto špionážních fotografiích můžete vidět úplně nahá na silnici: stejně tak i jejich vzhled.

Pokud jste zvědaví, Jak se bude konstrukce Seat Leon 2017 a jaké vnější změny budou, tady je vaše odpověď. v těchto špionážní fotky, decoches poskytnutých blogu, vidíme úplně nahá a bez maskování v celém těle: jak se dalo očekávat, ‚restyling‘ třetí generace španělských compact nebude příliš hluboko, omezena na malé kosmetické změny.

Jak jsem zjistil, ve filtračním před Seat León 2017 Přední je jedním z hlavních novinek, nárazník, který se zdá mít více tvarované a hladké linie, zachování jeho celkový design. V tomto zkušebním zařízení, se sportovní úpravy FR- vaše mlhová světla jsou pokryty nálepkami, oznamuje, že bude mít nový způsob.

Navíc vidíme Nové světlé znaky v jejich přední světla s technologií LED že více zdatně roli při jízdě v noci, který se opakuje ve svých LED koncová světla s různými grafikou a menší světlo zpět nahoru. Jak můžete vidět, mluvíme o A „facelift‚méně na estetiku, i když tam bude další zajímavá vývoj v jiných grafech.

V zařízeních, Seat Leon 2017 nabídne novou generaci multimediálních systémů a nejmodernějších elektronických jízdních pomůcek. Také její obnovená řada motorů: všechno bude Euro 6, zahrnující mimo jiné Nový 1,0 TSI 115 kW a tři válce, které již existují v Audi A3 a Škoda Octavia 2016, který nahradí stávající 110 hp 1,2 TSI s nižšími emisemi a spotřeby paliva.

Minimální změny na několik částí, které dohromady posilují nabídku Seat Leon pro nadcházející roky, aktualizuje jej a zvýšení jeho konkurenceschopnosti na trhu. 'Restyling' na Seat Leon III Bude oficiálně představen v průběhu tohoto léta s premiérovým společnosti v nadcházejícím autosalonu v Paříži 2016, začínat jeho uvedení na trh k podzimu.