sedlo

Seat Toledo FR linka, nová sportovní povrch

Seat Toledo zahajuje novou povrchovou úpravu FR linie, s sportovnější exteriéru a interiéru, které mohou být v kombinaci s existující TDI a TSI motorů. Představila na ženevském autosalonu 2015, bude k dispozici Seat Toledo FR linka v příštích týdnech ve španělských prodejců značky.

Seat Toledo FR linku byla jednou z novinek, které španělská značka představených na posledním autosalonu v Ženevě 2015, vedle sedadla prototypu 20V20 vynikající předjíždění nám svůj další model SUV.

SEAT 20V20, tak uvidíme, španělský SUV v Ženevě

toto FR refinishing linka Poskytuje Kompaktní sedan atraktivnější a sportovní styl, udržovat velkorysý vnitřní prostor, trup a funkce, které byly již charakteristikou tohoto ekonomického čtyřdveřového.

Mezi exkluzivní detaily, které zahrnuje Seat Toledo FR linku Vyzdvihuje jeho předek, s Full LED světlomety jsou standardně, mlhovými světly a novou mřížkou ve tvaru reijlla zahrnující identifikační logo verzi. 

Dalšími prvky, které je standardně dodáván FR Linka dokončují svá zrcadla v titanově šedá, zadní okno a zadní boční okna tónovaná, LED zadní světla a litá kola 17 palců, nový design a titanově šedá povrchová úprava.

Seat Toledo a má integrované LED světlomety

ve svém interiér, Toledo FR linka začlenit konkrétní kolo a řadicí páky kůže, a to jak s červeným prošíváním. Sportovní sedadla mají také logo ‚FR linky‘ na zádech, čalouněnými Alcantara pro střední a imitace kůže na bocích. Červené švy jsou přítomny, opět v těchto místech.

Seat Toledo FR linku Zaměřují se, jak vidíte, v jeho interiéru i exteriéru estetiku. Žádné další dynamika v souvislosti s výkonnějšími motory a tato úprava bude brzy k dispozici v kombinaci s některým ze stávajících motorů v rozsahu, všechny s turbodmychadlem, tedy 1,2 TSI 85 hp 105 hp 1,2 TSI, 1,4 TSI 122 k motorové nafty a 1,6 TDI 90 k 105 hp.