sedlo

SEAT Mii 2017: obnova malém španělském urbanite filtrován

  • První obrázky nového SEAT Mii 2017 bude bezprostřední obnova přijde naložené s novým filtrem.
  • Bude sledovat stopu „své bratry“, Volkswagen Up! Škoda Citigo a tak můžeme očekávat vývoj v estetické i technologické části.

SEAT Mii 2017 - filtrace

První obrázky nového SEAT Mii 2017 filtruje.

Pokud před pár hodinami jsme vydal novou Škoda Citigo 2017, nyní je čas, aby učinily totéž se svým španělským bratrem. A to je, že v případě, že česká firma odhalila první podrobnosti o malém rozvoj svého supermini na SEAT dělají totéž. A přestože každý považoval za samozřejmé, že SEAT Mii 2017 klesala, že odhalila překvapení, protože unikly první obrázky z tohoto mírného, ​​ale zajímavou rekonstrukcí.

Podíval se na nich unikly snímky exteriéru nového SEAT Mii 2017, Vidíme novinky, které byste očekávali od mírného aktualizace, která jen stěží mohl být popisován jako „facelift“. Byly přidány Nové barvy karoserie jako „Blue pobřeží“ byly, zatímco jiné barvy jako stříbrné odstraněny. Kromě toho můžeme nyní rozhodnout vytvořit krásný kontrast venkovní malování stropu a zpětné zrcátko kryty používané v jiném hlavním barvy.

Ponecháme-li stranou ven a díval se po kabině, najdeme i některé události. První a mluví o zařízení, by mělo být poznamenal Příchod nových prvků, které umožní řídit větší pohodlí Denně tohoto malého supermini. Například nový SEAT Mii 2017 lze vybavit mimo jiné tempomat, automatické přepínání světla, automatická klimatizace a dešťový senzor.

SEAT Mii 2017 - filtrace

Tělo uvádí na trh nové barvy a možnosti přizpůsobení.

S ohledem na technologii zaměřenou na infotainment, obdrží "SEAT Portable System„Přenosný zábavní systém, který bude používat svůj smartphone jako rozbočovač. Jedná se o systém Infotainment velmi podobný tomu, že získala nové Citigo.

Tyto změny také budou pohybovat na úrovních obruby, které tvoří rozsah. Již veterán Special Edition „By MANGO 'nahrazují slovy' Cosmopolitan" a některé úpravy restrukturalizaci a / nebo eliminována. Příkladem je přitažlivý povrch, který může vybavit kola z lehkých slitin 15 palce nebo míst, které jsou vybaveny kombinaci látky a Alcantara.

Mechanicky se zdá, bohužel žádná změna. Pokud ano, SEAT Mii 2017 nadále k dispozici ve stejném rozsahu motorů že v současné době na trhu. To znamená, že na jedné straně bychom mít 1,0 litru 60 motor hp spojený s manuální převodovkou pět rychlostí, zatímco na druhé straně, tam bude 1,0 litru 75 motor hp k dispozici jak s manuální i automatické.

SEAT Mii 2017 - filtrace

Uvnitř najdeme lepší a více technologického vybavení.

A nesmíme zapomenout na variantu, která lze spustit buď
benzinem GNC (Natural Gas
Tableta), verze, která využívá motor 1,0 litru s 68 CV ​​a souvisejících
manuální pět vztahy.