sedlo

SEAT oznámila 3 nové modely a 3 další elektrické pro rok 2020

  • SEAT oznamuje 6 nových modelů, které budou předloženy do konce tohoto desetiletí.
  • Ty si novému SUV 7 sedadla a novou generaci Leon, ale také uvolnit další elektrické tři modely, včetně platformy založené na MEB kompaktní.

SEAT León obdrží náhradu krátce.

Představení modelu SEAT Arona včera nám zanechal mnohem budoucí vývoj španělské značky. Kromě toho budou uvedeny i případné elektrické verze Cupra, osoby odpovědné za španělskou značku, které bude odhaleno Největší produkt útok v jeho historii, celkem 6 nových modelů již v rámci přípravy na spuštění v příštích třech letech, od této chvíle až do konce tohoto desetiletí.

Nejzajímavější je, že tři z těchto nových modelů značky SEAT bude elektrická vozidla, jeden z nevyřízené záležitosti firmy Martorellu, že čas se nepočítá s elektrifikovaná přinejmenším až do příchodu e-SEAT Mii verzi v roce 2019.

Modely tradiční spalovací motor, jako první dorazí do obchodní zastoupení bude nový SUV model, který stále nemá jméno rozsah, ale je založen na aktuálním Škoda Kodiaq a tudíž budou mít možnost až 7 míst, Korunovat rozsah SUV španělské značky.

MEB být rovněž klíčovou platformou pro SEAT.

Po SUV najdeme nové generace SEAT Leon, model, který je na trhu od roku 2012 a jen právě obdržel facelift pro model 2017. Žádná informace o nové generaci, ale můžeme doufat, aby se dospělo před do konce desetiletí na sobě nový Nový designový jazyk pro značku, a pravděpodobně i hybridní verze.

Třetí model poháněn spalovacím motorem nic nevíme, jak osoby odpovědné pro značku na akci včera 6 nových modelů Pouze 3 jsou skutečně nové, a ostatní jednoduché náhrady.

V případě elektrických, víme, že e-Mii bude vydána v roce 2019, takže mezi těmito dvěma novými modely najdou minimálně založený na nové platformě MEB elektrické VAG Group kompaktní. Rovněž zahájí v roce 2019 a podle brand manažerů bude mít dosah až 500 kilometrech. Povaha třetí mocninou je neznámý, ale to může být hybridní verze jako nový model založený na MEB platformě jako crossover.

Nový 7-místná SUV dorazí brzy.

Podle prezentace včerejší odpovědným značky SEAT Plány produkt uvedený v roce 2025, ale v příštích třech letech bude klíčový v této restrukturalizace rozsahu, který zmizí modely, jako je Alhambra, který bude nahrazen 7-sedačková SUV zmínil.