Opel

2017 Opel Insignia: Jeden model pro čtyři různé značky a kontinentů

  • Navrhovaná nová Insignia 2017 bude hrát až 4 různé modely.
  • Po uvolnění se bude nést vlajky Holden, Buick a navíc Vauxhall Opel.
  • Bude být uvedeny na trh v takových rozmanitých trzích, jako jsou USA, Čína, Austrálie a Evropy za 4 různých značek.

Vykreslení nové Vauxhall Insignia 2017 by RMCarDesign

Nový Opel Insignia 2017 bude představen na ženevském autosalonu 2017, bude nová generace představuje velký skok pro sedan segmentu D Opel, který má nejen obtížný úkol odolat náporu rozvíjejícího segmentu SUV, což představuje obrovská ztráta zákazníků v tomto segmentu, ale Nyní tento model by měl být umístěn výše, tak to má složité cíl upozornit na ty zákazníky, kteří by mohli mít zájem o prémiový produkt.

Chcete-li tak učinit, Opel nejen realizovat technologickou zatěžovat novou Insignii, ale zvýšil velikost. Druhá generace Badge budou založeny na platforma E2, vyvinutý firmou Opel, ale používají na celém světě General Motors.

S touto architekturou, nový model má nyní 9,2 centimetrů boj a to díky kratší převisy roste jen v délce 5,5 cm, zatímco šířka stopy roste jeden centimetr a celková výška do 3 cm klesá.

Holden Commodore 2018 prototyp.

Tento technologický odpad a materiál má dvojí účel, neboť tento projekt bude nejen hrát Opel sedan, ale jsou vyšlechtěny v Německu, Bude být uvedeny na trh ve velmi odlišných trzích pod vlajkou Buick a Holden, a jako obvykle, s logem Vauxhall ve Spojeném království.

Čtyři různé modely, pouze v názvu sdílené Evropě a plně mechanické dodávek, které musí splňovat požadavek na Tyto různé trhy jako australské, evropské, americké a čínštině. Poněkud složitější, než by se mohlo zdát na první pohled práce.

Dosud Buick byl vytvořen s Insignia opakování volby se oživit Regal, ale Holden, ukončení výroby v Austrálii v roce 2017 a bude mít novou Insignia pohon předních kol jako náhrada za klasické, jako je pohon zadních kol Commodore stále nejistý silnici před sebou, jak jsme viděli v detailu před několika týdny.

Opel a Holden představili své prototypy téměř současně.

Nová Holden Commodore 2018 bude vydána v prodejců australských v únoru 2018, a zatím jsme viděli tuto novou iteraci přesně stejný jako Insignia, testování více muly a prototyp konečná ověření, které byly předloženy Australská média ve stejné době, kdy Insignia. maskované prototypy pouhým okem jsou téměř identické.

Pro Buick, v nedávné době byly živeny právě Opel dokončit svůj sortiment. Kromě Regal, Insignia první generace opakování volby s exkluzivní nabídku benzínových motorů až 2,4 litru a drobných kosmetických a zařízení rozdíly se přidají různé varianty řady Astra, které přišly přes rybník. Nakonec, Opel Cascada, Opel Cabrio ve Španělsku, kabriolet verze Astra.

Americká média byly tyto velmi pozorný měsíců zpráva je mohl dostat z Německa, si uvědomuje, že vývoj nového modelu Insignia se bude dát život do této nové generace Regal, model, který byl v podnikání od roku 1973 a krátce zmizel v roce 2004 , se objevit v roce 2010 v podobě současného Insignia, vyrobeno v Německu.

Vykreslit 2018 Buick Regal, pro RMCarDesign.

Pro Buick značka znamená, že úspěch na domácím trhu ale vysoce ceněn v Číně, jeho hlavní trh, Regal je klíčovým prvkem, protože čínský trh je jedním z předních navrhovatelů limuzín na světě.

Zatím se nám podařilo najít Regal formát sedan, ale vypadá to, že v této nové generace Regal 2018 Nová rodina varianta je propuštěn, V Evropě je označován Insignia Sports Tourer. V poslední době, Buick označeními Tourx a Regal Tourx, co by mohlo schválit tyto předpoklady.

design

To bylo dobře známo, že Opel byl založen na konceptu Monza nastínit hlavní rysy nového modelu Insignia, který bude sdílet s Holden a Buick modelech. Nicméně, skutečné vlastnosti nebyly vyvinuty tento koncept v roce 2013, ale v prototypu Buick představila začátkem letošního roku v Detroitu, Avista Concept. Klasický kupé proporce, stejně jako koncept v Monze, že po ukázku nového Commodore 2018, jak jsme viděli, Ukázal na jeho přední straně hlavní rysy těchto nových modelů.

Avista Buick Concept představil v Detroitu 2016.

Nové poměry evropské Insignia, a proto jeho australských a amerických deriváty, Jsou více stylizované, než odcházející generace. Delší, širší a nižší, nový model bude mít větší svaly, štíhlá silueta.

Jak můžeme vidět na ztvárnění Remco Meulendijk se 2017 Označení bude mít velmi podobné koncepce, Avista vpředu, s novými více stylizované vodorovných a optické skupiny, ovládaný LED světla pro denní svícení, ve tvaru bumerangu, typ v jeho horní části.

Celkový design všech modelů bude podobné. Jestliže pro Opel a Vauxhall variant neočekáváme další změny než samotný znak, Buick Holden a následovat podobnou cestou, s lehkými doteky při zachování stejné základní vzhled.

Holden Commodore teaser, rysy Avista konceptu jsou jasné.

Tak jsme Holden vpřed s jeho ukázku, přední mřížka To bude stejný, které již viděli v konceptu Avista, jakousi zploštělou šestiúhelníku nést odpovídající znak shodou okolností celý, v horní střední části roštu.

mechanický

Tato část bude jednodušší než jejich předchůdci. Pokud se dosud Commodore vyznačuje montážních motory do 8 válců v podélném směru, Nyní bude vytvořen s bloky 4 a 6 válců umístěných příčně. To bude jeden z možných nevýhod, které najde australské veřejnosti.

Největší rozdíl lze nalézt v Evropě, se zahrnutím zdánlivého dodávky naftových motorů, které nejsou k dispozici na zámořských trzích, tak na střechu moci na všech trzích by měla být kolem 250 hp 2,0 l verze turbo. Na později, každá společnost by mohla mít sportovní verze. Nástupce OPC a VXR Opel / Vauxhall v tomto pořadí, nebo Regal GS v Severní Americe.

Render Opel Insignia 2017 RMCarDesign.

Holdena případ je složitější, protože Commodore měl velmi radikální verze, vybavena V8 motory Chevrolet LS rodiny, sdíleny s modely, jako Camaro nebo Corvette. Jako jeden výbušný verze založené na mechanickém twin-turbo 6 válce, kolo-pohon sériový očekávání.

budoucí hybridní varianta Předpokládá se, pro všechny varianty odznaku roce 2017, i když je to ještě bude potvrzeno. Podle března, kdy Insignia budou odkryty v Ženevě přístupů jsme objevovat nové detaily a obrazy těchto modelů.

foto: RMCarDesign