Opel

Nejlepší nástroj 2015 do Motor.es: Opel Corsa

Jako obvykle v Motor.es každoročně redakční tým si vybírá svou výroční seznam vítězů. Letos se rozhodne mezi více než 100 vozů, jsme dospěli k závěru, že nejlepší nástroj 2015 byl nový Opel Corsa.

Další rok se chýlí ke konci. 2015 365 dny budou brzy vyčerpány, a je čas se ohlédnout a zjistit, jaké jsou nejlepší vozy v příslušných segmentech. Jako obvykle v Motor.es jsme udělali náš vlastní hlas s novými modely, vyrobeny mezi 1. lednem a 31. prosincem letošního roku.

K dispozici je 10 kategorií: Utility, kompaktní sedan, luxusní sedan, kupé, kabriolet, superdeportivo, SUV, van a vozidlem s alternativním pohonem. Každá sekce má tři finalisty a jednoho vítěze, který budeme odhalovat více než v těchto dnech. Samozřejmě mezi nimi bude maximálně hlasoval být nazýván jako nejlepší auto roku pro Motor.es.

Nejlepší nástroj 2015

Nejmenší segment trhu má za sebou rok, zejména pohyboval. Objevily se nové a obnovené velké modely. Což představuje 20,4% podíl na trhu, obor inženýrských sítí má zásadní význam pro značky, a proto je rozšířený závazek k jeho dobytí.

  1. Opel Corsa
  2. Mazda2
  3. Fiat 500

Jeho soupeři nemají dát nic jednoduché, ale je to zasloužený vítěz

Ze všech možných kandidátů, redakční tým považován za vítěze za nejlepší nástroj 2015 je Opel Corsa. Jsme v páté generaci malého němčiny. Generace přebírá všechny předchozí zůstat na trhu odkazuje. Blahopřejeme Opel.

S designem Kodo pod paží Mazda2 byla prezentována jako alternativa k evropským značkám. Jeho malá velikost je ideální pro městské dárky. Stejně jako jeho praktičnost a chování. Malé, ale robustní, decentní, ale elegantní, tichý, ale výkonný. Druhý zaslouženém cena.

Opel Corsa 1.0 SIDI Turbo, vyzkoušejte následující postup: motor, spotřeby a vzorce chování

Mýtus kapitalizovány slova. Bylo to v roce 2007, kdy Fiat 500 ožil, a mnozí hodil své ruce na hlavu. Nicméně v posledních letech dal jasně najevo, že sázka byla více než pravdu. V tomto roce 2015 byl zaznamenán mírný restyling. Drobné vylepšení tu a tam, že bude i nadále dělat 500 milovaným a respektovaným modelem.