Opel

Opel Astra 2016, trasteamos s jeho on-line konfigurátoru

V roce 2016 Opel Astra bude brzy k dispozici u dealerů. Ve skutečnosti tyto řády již přijal své první zákazníky, kteří se nyní mohou těšit na on-line konfigurátor. Byli jsme hrát si s ním a konfigurování několik možných verzí.

Občas jsme se často ztratí mezi utvářeli značek. Musím říci, že Opel je jedním z nejvíce intuitivní a snadno ovladatelná. S jasnými kroky a několika možností, které jsou jasně definovány a vysvětlil, že ztrácíme sami sebe ve velmi krátkém čase. V rozsahu modelů německé marky při této příležitosti jsme se zaměřili na kompaktní renovovaný v roce Opel Astra 2016 a její konfigurátor.

Astra má přivlastnil novou filozofii designu Opel

Méně než před měsícem Opel definitivně oznámila prodejní ceny Astra 2016 na španělském trhu. Ty začínají od 18.800 eur, a ačkoliv jsou již dobře dobré, pravdou je, že režim uvolnění které nabízejí řadu slev, které by mohly snížit tuto cenu až 14,450 euro.

Nejzákladnější jednotkou celém rozsahu Opel Astra je představována 1.0 Turbo motor S / S 105 hp s pětistupňovou manuální převodovkou a dokončovací Expression. Pokud bychom jít do konfigurátoru a my nevybírejte žádné další (těžká věc s ohledem na dobrou cenu jednoho z nich), dostaneme cenu 18.800 eur. K tomu musíme odečíst 2,390 eur jako propagační nabídky a 1,960 u PIVE plánu. Mírný downgrade.

Na opačné straně stupnice, nejdražší jednotka, která může být nastavena je určen Astra 1,6 CDTi 136 hp s automatickým a Excellence úpravou. Pokud tento paket, což je nejvyšší ze všech, přidáme všechny možnosti, jako je například malování perleťová, 18-palcová kola, kožené potahy a matrix LED světlomety, kromě jiných prvků, konečná cena stoupá na 31,775 eur. Ale tam jsou slevy jako dříve a velmi šťavnaté, dosažení snížit cenu na přibližně 25.877 eur konci (bez tažných).

Selektivní úprava může přilákat mnoho zákazníků

Jako španělská přísloví praví: ve střednědobém horizontu je ctnost. Víme, že někteří budou střílet ze základního provedení, zatímco jiní budou chtít mít všechno. Nicméně drtivá většina zákazníků bude táhnout dolů na ulici ve střední a nastavit Opel Astra 2016 tak realisticky, jak je to možné. pak 1.6 CDTI nafta bude zvolena možnost, ale místo toho, aby nejvyhledávanějších výkon hp motoru 136 jsou 110 koní a šestistupňovou manuální převodovkou.

Nyní, jakmile je definována motor více "komerční" ze všech, je na čase stanovit balíčky a doplňky, které jdou s ním. V tomto bodě se musíme podívat na mezilehlé úrovně vybavení, tj selektivní a dynamické. Vezmeme-li jako první, a přidání prvky tempters zařízení, jako aktualizaci Pack Selektivní Plus, parkovací obsluha, toto balení Disk asistent, OnStar, plus barvy a vlastní ráfky (610 eur), získáme výslednou cenu, přičemž včetně slev, to zůstane v 18,612 euro.

Ale musíme se podívat k dalšímu kroku najít konfiguraci, že a priori stojí za nejatraktivnější a nejlepší z hlediska poměru cena / zařízení. Zvolíme-li do cíle Dynamic jsme oprávněni, aby bylo možné začlenit další standardní vybavení a exkluzivní zboží. Z nich patří světlomety s technologií LED maticové (850 eur). Rovnítko mezi zařízení s předchozí verzí, dostaneme, že budeme muset platit extra 1.480 eur, pobytu v 20,092 eur.

Zvolíme-li Dynamic nevšimne změny na vnější straně, ale uvnitř

Existují rozdíly, samozřejmě, ale přihlédnutím všechno, co považujeme za tuto cenu, pravdou je, že není moc. Mezi odpůrci nového Opelu Astra můžeme nalézt modely, jako je Volkswagen Golf, SEAT Leon, Peugeot 308 nebo nový Renault Mégane, který dosud nebyl odhalen své prodejní ceny ve Španělsku. Nenechala dlouho rodina Astra poroste, a to nejen co říkáme příchodem obeznámeni Astra Sports Tourer, ale také dosáhnout sportovní verze Astra GSi a OPC Astra.