Subaru

Subaru BRZ STI 2018: platba a podání datum očekávané verze

Jen několik dní po lovu prototyp Subaru BRZ STI 2018 během zkušební relace, Subaru nám ukazuje první oficiální upoutávku a potvrdí datum tato dlouho očekávaná verze radikálního charakteru. Jeho coming-out bude další den 08.6.2017.

Subaru BRZ STI 2018 - teaser

Subaru BRZ STI teaser 2018 bude debutovat na 8. června.

Uvnitř před několika dny jsme dostali velmi zajímavé špionážní fotografie, které nám ukázal fakt velmi očekávaný fanoušky Subaru. A to bylo Subaru BRZ STI 2018 Je na cestě. Verze, která byla spekuluje start od roku 2015 se konečně dostaly na trh. A to je, že značka sama prošla jednom ze svých úředních Twitter účtů, které to potvrdil.

Ve zprávě, která je hutný To nás vyzývá, abychom byli pozorní k nadcházející 08.06.2017, USA Subaru kluci nám na ukázat První oficiální teaser Nový BRZ STI, bude k dispozici v rozmezí od japonského sportovního kupé nejradikálnější a kořeněná varianta. Připomeňme si, že tato verze se očekávalo od Subaru BRZ STI Concept Performance na New York International Auto Show 2015.

Po dlouhém prototypu firmy klesl možnost vnést do výroby. A i když jste museli strávit více než dva roky, zdá se, že čekání je velmi blízko k chýlí ke konci. Budeme-li dávat pozor na ukázku, si uvědomíme, jeden z detailů, které nám zjevil v poslední době fotografoval model musel být BRZ STI. A to je jeho obrovská pevné zadní křídlo, ve kterém můžete vidět ty iniciály.

Subaru BRZ STI 2018 - spy photo

Foto Subaru BRZ STI Spy 2018 během zkušební relace. Fotografie: AutoMedia.

Kromě indikované spoileru BRZ STI Subaru BRZ se bude lišit od v současné době na trhu od dalších detailů. body kit přinese další prvky, které vypadají více agresivní a extrémní obraz. Budeme mít také brzdy Brembo připraveni řídit toto zvíře na kol nebo Nová kola z lehkých slitin nový design. Navíc některé úpravy jsou očekávány v suspenzi.

Mechanicky, zůstane byl poháněn 2,0-litrový boxer. Aktuální informace naznačují, že Audi inženýři pracovali na tomto atmosférický blok pár koní získat extra sílu. Zvýšení nebude významný, i když zajímavé. To se bude nacházet asi 220 hp.

Vzhledem k tomu, že první náhled Subaru BRZ STI Bylo prokázáno, že by oficiální Twitter účet Subaru v USA a prototypu, který jsme očekávali produkční model, byl odhalen v New Yorku, To by nemělo být překvapením, že za produkt „pouze USA“. Pro tuto chvíli japonská automobilka má neřekl nic o tom, takže budeme muset počkat vědět, zda váš marketing je omezena na určitý počet trhů.

Subaru BRZ STI 2018: lovili nejradikálnější verzi japonské kupé