Peugeot

nahlédl jsme do vozu Peugeot 508 2019: nová generace přijede v roce 2018

Jsme lovit zpět do nové generace Peugeot 508 během zkušební relace na silnici. Peugeot pokračuje v práci na plný výkon v očekávaném obnovení svého salónu. Při této příležitosti jsme získali první snímek interiéru maskovaný, která nám umožňuje, aby se podíval dovnitř.

Peugeot 508 2019 - spy photo

Spy foto Peugeot 508 2019 během silniční zkušební relace.

Ještě před pár hodinami, můj partner Sergio nás porazí, jak konstrukce Nový Peugeot 508 Díky zajímavé rekreací, které naši návrháři na základě informací, které máme o nové generaci francouzského sedanu, který je v současné době ve fázi vývoje. Váš obrázek bude stylový a sportovní cestou vpřed jako městské.

Nicméně, když pomineme tento zajímavý obsah, naše špionážní fotografové pracují každý den, aby i nadále loví různé jednotky Peugeot důkazů má vynikající. A opět, Zjistili jsme prototyp nového 508. A poprvé, musíme se podívat na interiéru. Samozřejmě, že to představuje spoustu maskovat, stejně jako v zahraničí.

Není mnoho prvků vystaveny. Interiér nového Peugeotu 508 bude mnohem prostornější díky vzrostl rozvor bude trpět. Bude mít i digitální přístroje v kokpitu vedle Nové možnosti připojení a multimédia. 508 II je pokročilejší vozidlo, které nám umožní vychutnat na palubě řadu technologických systémů. Kvalita povrchových úprav bude vyšší, protože použité materiály na čalounění a čalounění.

Peugeot 508 2019 - spy photo

Nová generace Peugeot 508 bude debutovat v příštím roce.

interně známý s R83 code, Peugeot 508 2019 bude připojen na EVO platforma EMP2, specifická varianta architektury PSA. S ním si můžete snížit svoji váhu až 150 kg od současného modelu a zároveň zvyšují torzní tuhost. Nová generace bude krok vpřed ke zlepšení účinnosti a bezpečnosti.

Rozsah Motor se skládá z výběru benzinu a motorové poslední generace. Velkou novinkou v této oblasti je zavedení plug-in hybridní variantě který bude poskytovat elektrický rozsah 50 kilometrů (NEDC cyklus). Bude to nejvýkonnější verzi řady, neboť dosáhne 250 koní.

Kdy bude na trhu? Marketing nové Peugeot 508 nezačne až v druhé polovině příštího roku. Zatím není jasné, jaké akce budou představeny, ačkoli v současné době Peugeot zvažuje dvě možnosti se Geneva Motor Show 2018 a Paris Motor Show 2018. Jak již bylo zmíněno dříve, myšlenka na debutu v Paříži (Francie) je silnější kobra. Vyvolávací cena bude asi 28.000 eur.

Peugeot 508 2019, co víme z druhé generace?

foto: CarPix