Peugeot

Peugeot 208 2018: hon poprvé nová generace francouzského utility

Naši fotografové se podařilo zachytit časné testovací mulu nové generace francouzské značky Peugeot 208. Lev je již pracuje na kompletní rekonstrukci svého oblíbeného nástroje. Nový Peugeot 208 2018 Změna platformy a vypadá to, že bude i nadále udržovat svůj sortiment těla třemi a pěti dveřmi.

Od svého uvedení na trh před pěti lety
poloha předcházející Peugeot 207, francouzský nástroj je umístěn
jako jeden z nejpopulárnějších modelů a obžalovaní B segmentu z důvodu jejího
Zajímavý cenovými podmínkami. Záloha však času, nikoliv
projít marně pro každého, to dělá, že peugeot
se pustit do práce a začít pracovat na nové
generace. Důkazem toho jsou tyto nové špionážní fotky.

Peugeot 208 2018 - spy photo

Peugeot 208 špionážní fotografie z roku 2018.

Vývoj nového Peugeot 208 2018 již byly zahájeny a díky našim špionážních fotografů se podařilo chytit poprvé na „primitivní“ testovací mula pro příští 208. Konkrétně se jedná o francouzskou značku Lion provádí různé testy v severním Švédsku využít ocasu, který je opuštění pevného evropského zimu těch částí.

Esteticky a jak se dalo očekávat, tento test mule neodhaluje mnoho informací o linii, která bude následovat nový Peugeot 208. Ale přesto, již máme některé velmi zajímavé detaily, které slouží k tomu, abychom si jasnější představu o hlavních změn což bude znamenat příchod na trh nové generace jednoho z nejdůležitějších modelů, které Peugeot má ve svém sortimentu.

Jak jsme nahlédnout do Spy Photos Peugeot 208 2018 Zde vám přinášíme, tělo bude rozšířena tak, aby výrazně zvýšit dostupné místo v kabině. Zejména na zadních sedadlech, protože to je jeden z aspektů, kde je více flojea Peugeot 208. Tato změna platforma bude další klíčové aspekty s cílem zlepšit vnitřní prostor bez změny vnějších rozměrů přebytečné auto.

Peugeot 208 2018 - spy photo zpět

Test mule nové generace Peugeot 208.

Nový Peugeot 208 uvítají platformu CMP (Common Modular Platform) a zanechávají modelu používaného v současné době k dispozici u prodejců se platforma PF1. Pomocí nové platformy příští 208 budou mít přístup k nové generace vznětových a zážehových motorů. Kromě toho si musíme uvědomit, že platforma CMP má svou specifickou verzi (e-CMP) pro 100% mechanické energie.

Jak jsme již řekli v úvodu tohoto článku, je ještě příliš brzy na to předvídat změny v designu. Nicméně, my můžeme použít jako základ k rekreaci na konci minulého roku jsme zveřejnili a vzít v úvahu nejnovější verze francouzské firmy. Zejména nový Peugeot 3008. Hlavní změny se zaměří na přední i zadní straně, získávání nových světlomety, mřížka, ventilační otvory a mnoho dalších prvků.

Kdy bude na trhu? Uvedení nového Peugeotu 208 je plánován na V příštím roce 2018. V současné době je datum, ke kterému bude představen i ty logické je, že francouzský výrobce rozhodne některé hlavní autosalonech jako Geneva není znám. Tyto špionážní fotky jsou jen začátek celku, že budeme dělat navazující vývoj nové 208.

Peugeot 208 2018 - spy photo

Nový Peugeot 208 bude dodáván v roce 208.

foto: CarPix