fiat

Nový Fiat Scudo bude založen na Renault Trafic

V roce 2017 to bude ukončit dohodu skupiny PSA a Fiatu, aby se Jumpy Citroen, Peugeot Expert a Fiat Scudo dohromady. Italská skupina bude pokračovat vlastní cestou, i když nebude sám, protože budou nyní jdou ruku v ruce Renault pro nový Fiat Scudo.

 

Fiat a PSA již dlouho s různými dohod v oblasti užitkových vozidel. Mají tři modely společné, a přestože víme, že jeho největší van bude i nadále vyrábět společně nejméně do roku 2019, v roce 2017 ukončí smlouvu o výrobě mezilehlé dodávky, Citroën Jumpy, Fiat Scudo a Peugeot Expert Plus nedávný Toyota ProAce.

Fiat začne tudíž Nová dobrodružství s Renaultem, Bude to jeho partner pro toto dobrodružství. Oni zahájí na trh nový, třetí generaci Fiat Scudo Renault Traffic na bázi, ale na rozdíl od Vivaro, který je stejný pes s různými límcem, bude Fiat modelu bude lišit.

PSA rozbil svůj souhlas s Fiatem v roce 2011, aby se spojili s Toyotou. Z tohoto důvodu se narodil ProAce, který je také vyráběn v Sevelnord.

Nový Fiat Scudo bude postaven na bázi Renaultu a továrna francouzské značky, ale estetika bude zcela odlišný, takže nebudeme před útokem klonů. Sandouville závod bude Fiat model bude přidělena, protože to je místo, kde se vyrábí nový Trafic. 2016 bude rokem, ve kterém je vše připraveno.

V poslední době je rostlina Sandouville odešla z výroby automobilů zaměřit se na dodávkové automobily. Tam Renault Laguna a Espace jsou vyráběny, zatímco druhá bude přesunuta do Douai. Sanduville továrna byla udělena při výrobě Trafic, Vivaro s vysokou střechou a brzy nový Nissan Primastar. Až do teď se jednalo o exkluzivní modely továrny Nissan v Barceloně, mění svou strategii zaměřit se na Nissan Pulsar, výlisku, ve kterém tato značka má velké naděje v Evropě.